Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is akkor kívánjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is akkor kívánjátok jobban a szexet mikor éppen piros betűs napjaitok szabotálja sajnos?

Figyelt kérdés

márc. 25. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha
márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte pár nappal is jobban kívánom, és közben is, igen.
márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. PMS alatt nem, meg a legelső szenvedős napon se, de aztán igen. De leginkább peteéréskor.
márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok miatt van
márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálunk nem szabotálja a menstruáció a szexet. :D Mármint első nap nagyon görcsöl a barátnőm, de akkor nem is kívánja, egyébként meg ugyanúgy csináljuk, már az extra törölközőre és a takaríthatóbb felületek kiválasztására ügyelünk, de ennyi.
márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van akinek úgy görcsöl, püffed, olyan érzékeny a bőre, cicije minden hogy mindenre is tud gondolni, de abban a szex az utolsó. Másnak meg kilő a libidója mint a rakéta - nem egyformák az emberek.
márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként látom, hogy előtte pár nappal már extrán kívánják a nők, plussz közben is.


Erre annyit tudok mondani, hogy egy jó katona vérben is harcol..


Szóval hajrá!

márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem engedni páromnak hogy szexeljünk ilyenkor pedig ő szeretné. Viszont mi szoktunk rendszeresen análozni is és mensi alatt az szokott az arany középút lenni amit nagyon szeretek és élvezem én us viszont a puncim nem elégül ki.
márc. 26. 07:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engedd mensi alatt punciba is. Húzzon gumit, aztán ennyi.


Ha hátulról rakja be, vagy te ülsz bele, kb nem lát belőle semmit.

márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig kívánom, kivéve akkor.. eléggé fáj és kellemetlen is. Volt hogy órák alatt annyi vér jött ki, hogy órákon a wc-n ültem vagy folyamatosan cseréltem mindent.. 😪
márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!