Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Incelnek számítok ha eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelnek számítok ha eddig csak prostikkal volt bármiféle szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nőgyűlölő és nem okolok senkit a "helyzetem" miatt. Egyszerűen amíg szüleimnél lakok addig nem akarok ismerkedni, de igényeim azok vannak és ezt találtam a legegyszerűbb megoldásnak.

25/f



márc. 27. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem
márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
10%
Ha fizetned kell a szexért, akkor inkàbb lúzer vagy.
márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

#2


Nem tudsz te semmit

márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 nem kell fizetnem. Én akartam.

Több lányt utasítottam vissza mint amennyi engem utasított vissza. Igaz még egyet se szólítottam le.🙃

márc. 27. 07:58
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
A kuncsaftok nagyrésze bármikor talál magának csajt, nem azért járnak prostihoz mert lúzerek.
márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
2, de nagy a szád.. Miért ilyen könnyű mást el/ megítélni? Kérdező, szerintem nem vagy incel, igazából ezt én olyan "divat" szónak tartom. Nekem az jön át, hogy végiggondoltad a lehetőségeid, és egy fontos döntést alapos mérlegelés után hoztál meg. Nézz ide, nekem az első két kapcsolatom amiket én komolynak gondoltam távkapcsolatok voltak, szóval elvileg nem prostik voltak, de mint kiderült, mindkét csaj félrelépett akkor, amikor velem is voltak,.. Szóval gyakran felmerül bennem ez az elméleti kérdés, hogy ki is igazán a prosti? Csak vigyázz magadra, ne hagyd magad általuk kihasználni.. Remélem semmi bántót/ sértőt nem írtam
márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nézz már utána, mit jelent incelnek lenni...
márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy incel, de vigyázz, ne akarj sokáig egyedül maradni. A fiatalkori kapcsolatok tapasztalatban, élményekben (is) rengeteget adnak, miért mondasz le róluk csak azért, mert a szüleidnél laksz?

Ez nem egyfajta önámítás?

márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Igen annak számít.
márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8

Lehet hogy önámítás és csak töketlen vagyok de számomra valóban egy vissza tartó erő.

Ha minden jól alakul pár hónapon belül elköltözök, csak a lakás régi tulaja még pár hónapig ott akar maradni.

márc. 27. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!