Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci extra duci nők ti össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre09 kérdése:

Duci extra duci nők ti össze jönnétek egy vékony alkatú férfival???? 36F

Figyelt kérdés
márc. 27. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha incel akkor nem
márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi a vékony alkat? Egy vékony, sportos, izmos, vagy egy 50 kg-s csenevész csontváz? Nem mindegy...
márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Pont hogy igen. Volt kövér barátom, nem működött a szex, mert nem ért el odáig a szerszámával. Egy vékony srác legalább kompenzálni tudja a kövérségem és van esély a normális szexre, bár neki sajnos már nem lesz olyan jó.
márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én duci nő vagyok de nem testalkat alapján döntök.

Lehet vékony, izmos, apatestű ha kölcsönös a vonzalom nem számít.

márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. Legalább ne hazudj, mert ha hanyatt fekszel akármilyen kicsi is a fütyi, megtud vele dugni.
márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 190kilos partnerem is és ő is azt mondta csak a vekonyokkal élvezi. Akkor került szóba a téma, mikor mesélte eddig elöttem senkivel se volt hüvelyiorgazmusa.
márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a partner testalkata számít, de igen, volt már vékony pasim.
márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ha szeretsz puncit nyalni, akkor.
márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a saját testalkattól függ, hogy ki mit kedvel. Attól, hogy valaki felszed x kg-t még nem fog a preferenciája megváltozni (max. a lehetőségei, de az más tészta).
márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"3. Legalább ne hazudj, mert ha hanyatt fekszel akármilyen kicsi is a fütyi, megtud vele dugni."

Ezt megtudom cáfolni. Barátnőm elég nagydarab, én inkább vékony testalkatú vagyok. És ha háton is fekszik, akkor is elvesz egy pár centit a puncja körül lévő zsírpárna. Szerencsére nem gond, mert jut elég be így is, de azért ha én is híznék, és kissebb lenne a farkam, az komoly gond lenne.

márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!