Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idos holgyem kozep koru nok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idos holgyem kozep koru nok szeretitek ha egy fiu fiatal nalatok milyen vele a szex kifacsarjatok?

Figyelt kérdés
márc. 29. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük, ha előbb a helyesíráson jár az esze, nem a szexen. De azt hiszem, előbb halok meg, mintsem te megtanulj helyesen írni, pedig még csak középkorú vagyok, te viszont ezen a téren szerintem reménytelen.

Tudom, siettél, a telefonod automata hibajavítója...


Valójában csak egy magyarázat van: az igénytelenség. De aki helyesírásban igénytelen, az másban is az, és az igénytelen embereket messze elkerülöm, megvetem.

márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az 1.-nek.
márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz kifacsarni hogy 10 mp altt elelvezzen
márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon kipróbálnám, viszont ahogy 3as írta énis 1 2 perc alatt el élvezek majd 15p után lankadok kb. Utána meg csak nyálas, ujjazas stb vagy előtte mikor hogy, de nagyon kipróbálnám titokban egy középkorú nővel.

Csakhát általában a középkorú nőknek párja van vagy gyereke és így nehezen /ritkán ér rá.

Nekem pedig csak autóban van lehetőségem kalandozni.

21F

márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem ha tudok újat mutatni😅
márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!