Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utazó erotika, éreztétek már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazó erotika, éreztétek már?

Figyelt kérdés
Utaztok egy tömegközlekedési eszközön, ahol közelben ül egy csinos nő/pasi aki iránt megmagyarázhatatlan izgalmi állapot fog el? Semmit nem csinál, de izgalmas, kellemes érzés tölt el?

márc. 29. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen tegnap este a vonaton fel is állt rá
márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Egészen pontosan olyan, hogy el is kezdtünk beszélgetni, a csaj megkente kézkrémmel a kezét, erre úgy elsültem, hogy a gatyámon még kívülről is látszódott, aztán mivel megbeszéltük, hogy két óra múlva ismét találkozunk, mert valamit el kell intéznie, villamoson szintén állt rendesen. Szóval volt ilyen, és volt más is, ami kevésbé volt durva. Meg olyan is, ahol inkább a szívemet dobogtatta meg egy csaj de úgy, hogy egy szót nem váltottunk, csak összenéztünk, és elmosolyodtunk. Annyi, történt, hogy bicikliztem ő meg állt míg elhaladtam előtte a kereszteződésben
márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem utazásos, de talán hasonló, 2012 körül a pesti Erzsébetkirálynén lévő mekibe egy társasággal mentünk, picit nehezen fértünk el, de egy felszolgáló csaj nagyon kedves volt, átlagosnak mondanám, de valami olyan kisugárzása volt, hogy a megbeszélésre alig tudtam figyelni. Aztán egy hétre rá egyedül visszamentem, oda is jött, picit beszéltünk, feltűnhetett volna ha akarja hogy alig rendeltem, de egy órát ott voltam, és csak ültem, utána még annyit próbálkoztam, hogy megszereztem a Meki mobilszámát, írtam egy üzenetet, hogy köszönjük a kollégának a helyproblémánk megoldását, erre egy szintén korrekt válasz érkezett, de úgy voltam vele, ha átadták neki az üzenetet, bizonyára a telefonszámot is, de nem válaszolt én meg túlnyomulni nem akartam.
márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nekem egy olyan élményem is volt, hogy egy csaj leszólított a villamosmegállóban, hogy van-e kedvem bulizni menni. Szöveg alapján rettenetesen közönséges volt, és mivel a közelben van egy prostinegyed (Szabadkai út) azt se zárom ki, hogy az volt, azokkal meg elvből nem jövök össze. Mindennek ellenére, nagyon megkívántam a csajt, állt is rendesen, de elutasítottam. Rá is kérdezett, hogy "mi az, bu-zi vagy?" :D Aztán azzal a lendülettel ment egy másik pasihoz.


Olyan is volt, hogy ülök a villamoson, erre egy csaj hozzám dörzsöli a punciját. Az extraciki az volt, hogy a szüleivel utazott, és naná, hogy lebukott, és be is szóltak neki, hogy viszik vissza a pszichiátriára, ha nem viselkedik normálisan, és erre vágta a pofákat.


Voltak más élmények is.

márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Izgalmi állapot? Nem, nem szokott meredezni a farkam ok nélkül (főleg nem tömegközlekedési eszközön).
márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban még ennyi sem kellett, egy fáról lehulló falevéltől felállt 😂
márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!