Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira deszka csajjal voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeugasShaman kérdése:

Annyira deszka csajjal voltam, hogy fáj a menet után az alhasam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Újabban találkozgatok egy lánnyal eléggé casual módon. Eléggé egymásra vagyunk állva és már 3x jött fel hozzám a lakásra. A legutóbbi után is ezt éreztem enyhén, de tegnap este egy komoly 2 órás menetre került sor.


A lényeg a lényeg: nagyon jó a szex meg minden, de amikor felrakom a lábait a nyakamba és durvábban csinálom, olyan szinten szétverem az alhasamat a seggcsontján, hogy nem is kicsit fáj most. :D :D

Ez normális jelenség, vagy valami hiba csúszhatott a képletbe?



márc. 29. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Most dicsekedni akarsz?
márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják azt hogy ha rövid a faxod, told meg egy lökéssel.

Elég idióta vagy ha a hasadat vered oda .

márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Valahogy nekem nem áll össze az “nagyon jó a szex” “eléggé egymásra vagyunk állva” és a pejoratív ledeszkázása a lánynak. Vegyél vissza az arcodból, gondolom nem vagy egy Henry Cavill, hogy ilyen magas lovon ülj.


Amúgy gondolom normális lehet a jelenség.

márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne hisztiz már örülj hogy dughatod!
márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
96%

,, amikor felrakom a lábait a nyakamba és durvábban csinálom, olyan szinten szétverem az alhasamat a seggcsontján, hogy nem is kicsit fáj most."


Nekem így hirtelen nem áll össze, hogyha a lába a nyakadban van, hogyan találkozhat az alhasad a seggcsontjával? Lehet fáradt vagyok és azért nem értem...

márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Jaaaj jóóó, oké, megvan XD

Hát figyi, ha ennyire sovány, akkor lehet normális. :D Max. majd olyan pózban durvultok inkább, ahol az alhasad a hasával érintkezik.

márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok más pózban és nem lesz gond.
márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az utolsó millimétert is be akarod gyömöszköln. Kicsi a pöcörőd, ez lehet a háttérben
márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
#5 Én ezt tudom elképzelni: a csaj az ágy szélén terpeszt, ő pedig kézen áll, és úgy fejjel lefele.Máshogy nem jön össze a leírás, de lehet, ő valami különleges anatómiával rendelkezik.🤭
márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
85%

#9

Nekem eszembe jutott póz ahol lehet ilyen, de az elég extrém és nagyon kényelmetlen lehet a nőnek, dehát na....nem ítélkezem XDXD Hason fekszik a csaj, lábát nyakadba húzod és hátulról teszed magadévá. Mondjuk ehhez jó hajlékony nő kell XDXD

márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!