Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha félek szexelni illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek szexelni illetve barátot szerezni az azt jelenti hogy még nem állok készen rá?

Figyelt kérdés

No cap, már vannak szexuális jellegű álmaim egy ideje de viszont még sosem volt semmi egy fiúval, amikor alakulna mindig leépítem, mert félek hogy mi lesz. Viszont kicsit gáznak érzem hogy barátnőim már átestek rajta és én meg nem tudok hozzászolni semmihez mert nincs tapasztalatom pedig már betöltöttem 18 évet.

Remélem nem fogok lekésni semmiről



márc. 31. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne eröltesd hogy csak párkapcsolatban csináld semmi előzménnyel. Tehát a szex nem az hogy beteszik brét , az a közösülés . Legyen előtte több hét franciázás közös zuhany taperolás stb . Amenyiben kész vagy akkor rutinbol megy , a csajok rég műbrokival gyakorolnak felkészülnek és rég nem szüzek.
márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nekiállnék randizni.

Úgy tapasztaltam itt is van rá opció.

Egyébként én is benne lennék, ha gondolod, mert nincs senkim, de ahogy érzed. Nem kell feltétlen mindenhez hozzászólni. Van az a tapasztalat, ami nem mindenkinek jó.

márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Kislány vagy még
márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

Egyik hasonló rokonom volt ilyen.


Zárkózott volt bizalmatlan, sok türelem kellett hozzá.

Sokadjára találta meg a megfelelőt.


Kezdetnek elég ha azzal kezded, hogy hagyod, hogy idegenek hozzád érjenek.


Volt már valaki aki megcsókolt simogatott vagy esetleg masszírozott?

márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Várd ki a megfelelő fiút,férfit, aki méltó lesz arra,hogy a legintimebb részeidet (mint a szerelem,bizalom,szexualitás...) megoszd vele. Nem vagy lemaradva semmiről,csak néhány szívtörésről!:) N
ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gyakorolj egy kis méretű dildóval. Vannak eldobható dilátorok is, amivel edzheted a hüvelyed és kipróbálhatod az érzést. Ha fokozatosan tágítasz magadon, akkor annyira nem fog fájni.

Ettől még szűz maradsz.

ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!