Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor látta meg először már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor látta meg először már kamaszkorodban felnőtt nő a péniszedet? Nekem :

Figyelt kérdés

gimi fiúmosdó : 15 éves voltam, piszoárnál voltam, takarítónő meg jött ki a fülkéből. Majdnem teljesen merev lettem, ilyen korban nagyon gyorsan feláll az ember pénisze a legkisebb izgalomra is, a hölgy mosolyogva mondta hogy bocsi. Teljesen rálátott, kb 3 méterre sétált ki tőlem.


Izgalmas élmény volt.


márc. 31. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyukám rám nyitott hokizás közben.
márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mint az egyes, bár én nem hokiztam, csak fürödtem, és a mosástól meg úgy random böködéstől nekem is állt, ő meg bejött valamiért.
márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorozáson 17 éves koromban,meztelenre kellett mindenkinek vetkőznie orvosi vizsgálaton,voltak ott tiszthelyettes nők,meg katonaorvosok.
márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

14 évesen a szomszédom párja.


Megkérdezte megdugnám-e a barátnőjét.


Igent mondtam, és este megdugtuk ketten😁

márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 évesen anyám a fürdőbe

Meg takarítónő az uszodában

ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nudi strandon minden nyáron sok felnőtt nő látta kamaszkoromban is.

Mereven 14 évesen látta anyám barátnője mikor rámnyitott a zuhanyzóban. :)

ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!