Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudnátok képzelni szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok képzelni szexkapcsolatot egy csúnya vagy átlagos kinézetű nővel?

Figyelt kérdés

Vagy mindenképp kell hogy tetsszen?

Tudtok csúnya nőkhöz is vonzódni?


ápr. 1. 18:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
a másnak csúnya lehet nekem átlagos.. a nekem csúnya viszont lehet szexualisan izgató, a nekem szép meg semleges szexuálisan..
ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Persze
ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
Ha igényes, beindít, jó vele a szex, akkor igen.
ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezer éve( jó, annyi nem, de 3 igen) nem szexeltem, jöhetne csúnya is, 1-2 órára
ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
igen
ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten nem a modell alkatú,szép nők jönnek be.De ne is legyen azèrt csúnya.Az izgalmas,faszállitó legyen az arca,szája,szeme,stb.
ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Elég az átlagos is. Az a lényeg, hogy ne legyen ronda.
ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Amennyiben az alkata rendben van, tehát átlagos vagy vékonyabb, akkor teljes mértékben🙂 Volt már ilyen lánnyal kapcsolatom, elég jól sikerült és nagyon intenzív volt. Akár újra el tudnám képzelni mostanság🙂
ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, milyen pasikat kérdezel. Az ide írogató csávók többsége átlag alatti vagy átlagos (bocs, de így van), nekik nyilván szinte tökmindegy, csak lehetőleg nő legyen.


De ha jóképű, izmos és/vagy sikeres, gazdag, kapós pasikat kérdezel, azok szexre is csak szép legalább 7/10-es lányokat tartanak. Mert megtehetik.

ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#19

Nem egészen. Még a kifejezetten előnytelen külsejűnek is egekben van az igénye a nő külsejét illetően.

ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!