Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egyéjszakás, alkalmi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyéjszakás, alkalmi szex hogy indul ha nem netes ismerkedés áll mögötte?

Figyelt kérdés
Nem tudom mindig nehezemre esik elképzelni, hogy két vadidegen egyszer csak találkozik és pár órával később lefekszenek, hogy történik ez?

ápr. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Csinos vagy. Meghivhatlak egy italra?
ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Buli pia...nem olyan bonyolult
ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1! Így béna ismerkedések indulnak tinifilmekben.
ápr. 2. 16:07
 4/7 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Azért mikor mindkét fél fogyasztott megfelelő mennyiségű alkoholt, elég könnyen szóba lehet elegyedni egymással. Utána pedig már a két emberen múlik, hogy mi lesz belőle. Nem vagyok egy csúcspasi, de hajtott már rám úgy csaj, hogy csak akkor lehetett volna egyértelműbb a szándéka, ha azt mondja: ,,DUGJÁL MÁR MEG TE ÁLLAT, KÍVÁNLAK"

Szóval nem kell túlmisztifikálni. Mindenki lehet annyira beindulva, és/vagy annyira részeg egy szórakozóhelyen, hogy bárkire rámásszon.

ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen odamentem, táncoltunk, csókoloztunk, dumáltunk, később hazakísértem és nála aludtam

Ennyi

ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja, szórakozóhely, tánc, smárolás, rendesen felizgattam, majd vittem haza. Volt már jó pár. :)

És legtöbbször még ital sem kellett.

ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Kloroformmal elkapják a csajt.
ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!