Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti osztálykirándulás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti osztálykirándulás keretében szervezett wellness napra felvennétek tanga bikinit? Gondolat szintjén izgatna, hogy minden osztálytársam kvázi látja a fenekem. Mennyire lenne szerintetek okés? Vajon más lány is venne tangát?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Abban az életkorban amikor osztálykirándulni járnak az emberek a srácok akkor is leképzelik rólad az összes textilt ha nyakik szkafanderben lennél 😂

Eh, de szép is az élet, minket annak idején túrázni vittek "olcsó" helyekre, nem wellnes szállóba pancsolni, milliárdos iskolába tetszik járni? 😂

ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha strandon/wellnessben vagy, a tanga oké. Nagyon sok kiscsaj hord egyébként. Helyesen ;) Ha az oszálytarsakkal, barátokkal mégy strandra/wellnessbe, akkor is oké a tanga.


Viszont osztálykirándulásra nem vennék fel, ott van tanár is, van olyan fiú vagy lány osztálytarsad, aki kevésbé szimpi. Az osztálykirándulás túl "hivatalos", oda szerintem nem való.

ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom gáznak osztálykirándulásra sem. A ribiség nem a tangán múlik, hanem a viselkedéseden. Ha ribisen viselkedsz, akkor tanga sem kell, ha meg normálisan, akkor tangában is lehetsz normális.

Szóval én azt mondom hogy simán vedd fel ha jól érzed magad benne, és viselkedj természetesen. Esetleg beszélj előtte a csajokkal, hogy ők is tangában lesznek e, mert te abban tervezed. De ha egyedül lennél tangában, azzal sincs semmi baj. :) Hajrá, bátorság!


A fiúk miatt ne aggódj, mert ők akkor is meztelennek képzelnek el, amikor télikabátban vagy. Szóval közülük egy sem fogja azt mondani hogy túlzás volt a tanga.

ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy szeretnéd-e hogy lássanak tanga bikiniben😀

( én azt vennék fel)

ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Én mindíg tangás bikinit hordok így osztálykiránduláson is abban voltam .. az ösztályfőnököt nem zavarta..és senkit sem,és nem csak én egyedül voltam abban..L
ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha több lány is azt vesz fel, nem gáz.
ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ...

A tetted megválaszthatod (nevezetesen, hogy mit veszel fel), de a következményeit nem (márpedig vannak olyan következmények, amik negatívlak fognak a jövőben rád esni).

ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!