Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem! Reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem! Reggel korán tényleg jobban tudtok szexelni mint máskor napközben vagy este?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót ahol azt állítják hogy a férfi a legjobb az ágyban reggel, 5-8 óra között Utána a teljesítménye sokkal gyengébb Erről mi a véleményetek? És a partneretek is visszaigazolta, hogy szerinte is jobbak vagytok olyankor?

Ha lehet kort is írjatok légyszi


ápr. 2. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keményebb vagyok reggel, de nincs visszaigazolás, mert asszony reggel nem szeret szexelni. 🤷‍♂️
ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy kora reggel annyira merev szokott lenni a farkam, hogy szinte ütni kell, hogy lekonyuljon.
ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
89%

Erősítem a reggeliek sorát, de nekem inkább hajnal az a reggel.

Olyan 4 magasságában egyszerre jön rám a húgymerevedés, meg a kangörcs.

ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag a tesztoszteron szint reggel a legmagasabb, majd a nap folyamán kicsit csökken. Ennek ellenére én reggel nem szeretek szexelni.
ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Én nem, nekem este megy jobban.
ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Igen mivel úgy kelek fel hogy kő kemény a farkam
ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindíg akkor szexelünk. Sokkal jobb.
ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem hiába van reggel merevedésem, attól még nem érzek emiatt szexuális vágyat. Ez csak egy élettani jelenség, nem azért van, mert kanos vagyok.
ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biológiai adottság, hogy a pasik reggel, a nők este aktívabbak. Tessék utána názni!
ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!