Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nőként elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőként elítélendő szexvideókra önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
Több éves hazásság után nagyon megritkult a szex, ezért az önkielégítéshez folyamodtam amiről a férjem nem tud. Többször megbeszéltük már, hogy változtatunk a szex mennyiségén, de csak ideig-óráig tudjuk magunkat tartani a megbeszéltekhez. Hibát követek el, ha nem mondom el neki, hogy szexvideókat szoktam nézni, ha egyedül vagyok itthon és önkielégítek is közben?
ápr. 3. 11:12
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, kikérem magamnak. Minden amit leírtam eddig az egytől egyig igaz.
ápr. 3. 14:53
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Csináld előtte ha ez nem inditja be...
ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kicsi gyenge szerszáma van, vagy téged nem kíván?
ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik vagy van amikor pont akkor dolgozik amikor én otthon vagyok vagy éppen én dolgozom amikor otthon van és is így nehéz összehozni, hogy rendszeresebb legyen a szex.
ápr. 3. 15:26
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak udvarolsz neki akkor nem lesz megoldás. Egészséges potens férfi jófajta szerszámmal?
ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hogyan reagálna nem lehet tudni. Normális férfi boldog lenne. Ha az én párom megtudná, hogy kiverem a brét és meglátna abból oltári nagy botrány lenne. Hallgathatnám, hogy milyen undorító ösztönlény vagyok. Bár az én kapcsolatom teljesen szexmentes sajnos már nagyon régen.


50F

ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

#46 pedig a te párod se jogosan akadna ki. Hisz azt írod nincs szex...akkor miért ne vethetnéd ki? Jobban örülne ha megcsalnád?

Írom ezt nőként...

ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
47. Szexuális averziója van. Még a szex szót sem lehet kimondani. Még egy filmben lévő szexjelenetet sem lehet megnézni. Szerencsére más a munkarendünk. Ez az egy szexuális öröm maradt. De ő ezt visszataszítónak és undorítónak tartja és kizárólag a férfiakhoz köti.
ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a szexuális életed valakivel, attól nem lehet maszturbálni?


Valaki tegyen már rendet a fejekben, mert sokak szerint a birtoklás és a másiknak való megfelelés normális.


Nem csoda, hogy ilyen sokan élnek rossz kapcsolatban, ahol a másik kontrollálása a, normális és nem a személyi szabadság!

ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!