Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi nem kívánja a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem kívánja a női feneket az miért lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy olyan pasi az életemben aki semmit se akart kezdeni a fenekemmel (nyalás, szex, de még csak pl. bugyit szájjal lehúzni se), pedig az a tapasztalatom, hogy szeretni szokták.


(N/25)



ápr. 3. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Na ezt a területet passzolom! Pasi vagyok.
ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindenkit izgat, mint a példa is mutatja.


Én meg fordítva vagyok, simán megdugnám a csaj seggét és száját, punci kihagyásával. Bár nem mindig csinálnám így.

Nem vagyunk egyformák.

ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de azt igen, hogy különbözünk a szexben is. Engem pl izgat a női fenék kényeztetése, de van akit meg nem.
ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Egyéni ízlés dolga. Ha valaki mellmániás, azt nem fogja izgatni a feneked! Nem vagyunk egyformák!
ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Engem felizgat a női fenék nagyon! Biztos neki nem jött be a te feneked!
ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Ott jön ki a "Barnabás" vagy épp a puki: bármennyire is tiszta az ember, mégis ez kapcsolódik hozzá. A nemi szerv, ahol csak a pisi jön ki, másabb, elfogadhatóbb sokaknak.
ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Én próbáltam az anált 2 nővel, (ennél jóval több nővel volt már szexuális együttlétem,) nem volt rossz egyikkel sem, de nagyon jól elvagyok nélküle is, ezért nem csináltam másokkal.

38/F

ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalább elmondhatod végre valaki aki bekén hagyja a popsidat és nem unszol mindig vele .
ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Majd mindjárt alkothatsz egy egész foci csapatot aminek a neve lehetne Önzetlenül seggetnyalnék FC..
ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
A szakszerű válaszhoz látnunk kéne a fenekedet.(esetleg puncit, meg a cicit is)
ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!