Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik/csajok: Bevallaltatok/b...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/csajok: Bevallaltatok/bevallalnatok olyat, hogy parotok kikotoz titeket, szemetek bekoti es utana behiv valakit a lakasba és azzal az illetovel kell szexelnetek?(ismeretlen) Ha volt ilyen akkor milyen erzes volt utana?

Figyelt kérdés

Persze lehet ez valamilyen extrem buli is ahol (akar szinglikent) mentek pasik/csajok.

Bekototott szem miatt csak a vegen derulne ki, hogy lehet, hogy olyannal szexeltetek aki alapbol nem jonne be Nektek.



ápr. 3. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen de érdekesen hangzik.
ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vállalnám be, hogy egy lánybuliban vagy lányosztály kiránduláson kötik be a szememet, és aki odajön hozzám, annak mindent meg kell csinálnom amit akar, anélkül, hogy tudnám, melyikük az. Ha szex, akkor azt, ha nyaljam ki akkor azt, stb.. Mondjuk lenne egy app, ami bemondja a kívánságot, hogy a hangján alapján se ismerjem fel.
ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12. Ez nekem is tetszene. De disznóságokat is kérhetnének. Mondjuk például popsi nyalást is.

A szex nem kihívás, naná hogy megtenném!

ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányként lánnyal is szexelnék így:-) 29L
ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12: Bemondaná az app, hogy "nyald tisztára a talpaimat"


:D :D :D

ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
olvastam valahol, hogy egy csaj ezt csinálta, de nem szolt hogy más orálozik, csak élvezésnél szolalt meg míg még a szájba élvezés ment. aztán meg kérdezte milyen volt, ez volt életed legjobbja igaz? nagyon tetszett neki nyílván a meglepi és a technika is. aztán jött a csaj tudom hogy megcsaltál a tesommal és ez a bosszúm. ja bocsi édes de kérlek bocsás meg stb., aztán szakitotak. végül telefonon beszélnek, és mondja, hogy hogy ne már most nézted végig ahogy elintéznek. bocsáss meg. erre a csaj persze, mert meleget csináltam belőled. tudom, hogy ez fájna neked a legjobban. most már te is 2 kapura játszol, és mennyire élvezted ahogy egy pasi csinálja. ez a legnagyobb öröm az egészben.
ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bevállalnám férfival és nővel is.


22/F/bi

ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de be vállalnám, persze lennének feltételek, pl felvétel nem készülhetne róla, védekezne, és valamiyen szinten azért ismerjem
ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szintén bevállalnám de foto nélkűl!
ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Addig, hogy meg köt, bekötő a szemem igen. Aztán azt csinálhat velem amit akar!

Viszont én nem szeretnék mással szexelni, csak a feleségemmel!

máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!