Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a nő aki spriccel szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki spriccel szex közben, sokkal jobban élvezi a szexet, mint aki nem spriccel?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

10.

Nekem biztos nem írtál privátot. Nem minden nőnél jön be ugyanaz a technika. Mivel minden nő más. Te kifogtál egy olyat akinél ez működött. De másnál meg nem fog. Ez saját tapasztalat.

Akkor elárulok egy titkot. Van olyan nő aki nem szereti, hogyha nyalják vagy a puncijához érnek. Ugyanez a mellekkel, van akinek szinte egyáltalán nem érzékeny a másik meg majd meg őrül ettől.

De hát minek magyarázok neked bármit is? Te annyira szűk látókörű vagy, hogy szerinted ez mindenkinél egyformán működik.

ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
11es hol olvastad hogy írtam neked privátot??????? Mert én sehol🤦‍♀️🤷‍♀️🙄
ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

A kialakult spricc vitához néhány info🙂: a feleségem (61 éves) szintén spriccel mikor elélvez. Az utóbbi időben, mióta a változás korába belépett már nem minden elélvezést követ zuhatag. Azonban most is mikor összejön, hogy a kishalál állapotába kerül, akkor az alátett, összehajtott nagy törülköző tocsakosra ázik, néha a lepedő is. Mikor fiatalabb volt minden(!) elélvezést követte valamennyi spricc. Olyan nem volt soha, hogy elélvezés nélkül spriccelt volna. Ha nincs elélvezés erős ingere, akkor nincs ami kiváltsa a spriccelést. Mikor halmozott orgasmusai voltak pl. egy rezgő dildótól, akkor láttam, hogy kis megszakításokkal egyfolytában spriccelt, egyre kevesebb mennyiséget, szinte magán kívül volt, lélegzete is elállt a hatalmas elélvezéstől. Sajnos kevés nő tud spricces élvezést produkálni. Talán nem is baj, mert minden elázhat alatta.

Aki kísérletező típus próbálja ki a vákumos csikló izgatót, ez akkora ingert ad, hogy esetleg összejön a spricc. Sok szerencsét!

ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

12-nek

A 10es hozzászólásod

"Akkor valszeg nem itt dicsekednél hanem az asszonyt is kielegitenéd ahogy anno a privátban írtad😄"


Tudathasadásos vagy? :D :D :D :D Ezek után nem csodálom, hogy azt sem tudod, hogy merre vagy arccal. :D :D :D

ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Írtad hogy 22 nővel volt dolgod, olvasd vissza!!
ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

13as végre egy értelmes hozzászólas, köszönöm.😊

Az okoskodó 14, 11 és még korábban is író kommentelőnek.Valoban véletlenül azt írtam, privát.S Sorry, a közösre értettem abban írtad hogy 22 nővel volt dolgod

ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
én két nővel jártam úgy, hogy spriccelt. szerintem sincs összefüggésben a spriccelés az orgazmussal. de jó dolog imádom. csak hát ágyban nem lehet velük szexelni 🙂🙂
ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!