Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kialakult egy kapcsolatön ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakult egy kapcsolatön , viszont utólag közölte a barátom , hogy van egy élettársi kapcsolata. Ilyenkor mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Számos megoldás létezik. Csak néhány:

- Ketrecharc a 2 lány között.

- Áttérés Iszlám hitre a többnejűség miatt, vagy elfogadás enélkül.

- Ketrecharc a srác és 1 vadállat között.

ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
AZt neked kell eldönteni hogy te mit akarsz.
ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy ez,vagy az ketto nem megy egyutt
ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló . Amúgy igazad van , ha beleszerettem a férfiba akkor akár az elfogadás mellett is dönthetek. Nem zavarna ,hogy van egy társa nem akarom választás elé állítani.
ápr. 5. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeni a fenébe..
ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy mit akarnak egy ilyen pasitól a nők. Gondolod, ha az élettársát megcsalta, téged nem fog az első adódó alkalommal? Szerintem felejtsd el, jobban jársz.
ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyán becsapott téged
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Udnorodnék a gondolattól heteroszexuálisként, hogy a foglalt szeretőm meztelen testéről egy másik azonos nemű nyomait csókolgatom le, hánynom kell. Ha nincs benned biszexualitás akkor nem is értem miért nem aláztad még meg
ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!