Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztenétek az ilyen utan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztenétek az ilyen utan a bdsm dolgok kapcsan a bizalmat vagy en voltam a hulye, hogy elso randin belementem ebbe? Felemas erzesem van, ciki is, meg vmennyire izgato volt. Plusz a szex jo volt :).

Figyelt kérdés

Első randin volt szex és közben a csaj mondta, hogy szívesen kikötözne. Mondom rendben, amúgyis volt bennem pia, meg felvoltam izgulva :).

Mondtam van bilincs azzal egyszerubb, de van nyakkendo is a fiokban. Csakhat szex utan nem engedett el, mondta, hogy kimegy cigizni, de elhagyta a lakast es nem jott vissza. Furcsa is volt, hogy kerdezte a randin, hogy van-e lakotarsam. Mondtam van egy srác lakotarsam.

Szerencsere csak bo 1 orat lehettem igy, lakotarsam hazaert bulibol es eloldozott. (Plusz jot rohogott rajtam :D )



ápr. 7. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

8as . Kis részben igaz amit írsz de egy dolgot elárulok neked ebben az "iparban" ha nem élvezed azt amit csinálsz csak a pénz lebeg a szemed előtt az látni fogja rajtad a vendéged nem fogja jól érezni magát és Te nem leszel hiteles . Vegyünk csak egy RL-lányt nagyon hamar lelohad a farkad gondolom ha azt látod a hölgyemény hogy unott fapofával ér hozzád szinte undorral szop le csak élvezzél már el add neki a pénzt és húzz el. HA valaki így viselkedik akkor tótágast állhat nem lesz vendége 1 se nem hogy vendéggköre . Én élvezem azt amit csinálok . Természetesen van rendes munkám ez pedig egy olyan hobbi amivel úgy vagyok hogy ha Szeretem élvezem és a visszajelzések alapján jól is csinálom mert bizalommal fordulnak hozzám továbbiakban is keresnek akkor miért kellene ezt Ingyen csinálnom? Kellemes q hasznossal én ezt mondom . Ne úgy képzelj nálam egy ilyen találkozót hogy jössz fizetsz gyors meg kapod amiért jöttél és szedd a sátorfádat. Nem fél órás nem 1 órás programról van szó hanem minimum 2.5-3 óráról De ha jól érezzük magunkat lehet több óra is felár Nélkül . Rengeteget beszélgetek a vendégeimmel Volt akivel előtte 2 hónapig beszéltünk át vettünk mindent azért telt el ennyi idő mert egyrészt messziről jött munkahelyet is váltott így idő volt az is míg úgy rendezte a sorait hogy el tudjon jönni hozzám . Külön jó érzés töltötte el azért mert nem olyan voltam és vagyok mint más hirdető hölgy hogy ha nem tudnak jönni azonnal és nem fizetnek akkor bunkózik törölt tílt elküld búsba . Örült hogy tudott velem beszélni a vágyairól mi az ami érdekli mi az amit ki próbàlna . Eltudta mondani a félelmét aggályait és mi az amit semmi képp sem szeretne . Megköszönte hogy nem rázta le 2-3 percen belül . Én mondtam neki hogy nincs semmi gond megértem emberek vagyunk pénzből él mindenki . Majd jön ha úgy fog állni elszaladni nem fogok megvàrom . Majd jelentkezik. És igen eljött és itt töltött nálam fél napot és azóta rendszeresen jön amikor tud. A legtöbb vendégemmel nagyon jó baráti viszonyt ápolunk persze a kellő diszkréció és korrektség mellett. Nem célom senkit se kihasználni lehúzni minden megbeszélhető velem rugalmas vagyok rendes emberekkel .



Félre értés ne essék . Semmi baj nincs azzal ha valaki úgy keresne magának BDSM-re partnert hogy azt anyagiaktól mentesen szeretné . De azért mert valaki úgy látja higy az idő pénz van valami amit szívesen csinál akkor miért ne lehetne neki picit jobb is.

Azt szerintem nem kell ecsetelgetni hogy milyen érdekes fura már már morbid dolgokkal tudnak felketesni emberek és ha valaki ebből valamit még is elvállal annak azért meg van az ára hiszem van hogy olyra vágynak amit asszony nem tesz meg . Egy sima prosti még plusz pénzért se vállalja be és itt jön képbe egy Domina aki extrém vágyaikat fétisekkel foglalkozik azért mert egy Valódi Dominával nem lesz szex egy kis perverzkedés után se ne várjuk el azt hogy automatikusan Ingyen asszisztáljon a legbetegebb dolgokhoz mert nem szexel és nem is fog leszopni. Az egyik kedvencem amikor azt írják hogy de ha élvezed amit teszel miért nem lehetne akár egymás örömére Ingyen. Erre csak azt válaszolom azért mert a Fodrász is örömmel csinálja a hajad és alkot valami újat illetve a Szakács is örömmel szívvel lélekkel élvezettel készíti el az ételed talál ki új receptet próbál ki valami újat valami nem mindennapit De ettől még nem lesz Ingyen a frizurád és nem kerül Ingyen az asztalodra az ebéded/ vacsorád amit kértél rendeltél .


Megint csak mondom semmi baj ha valaki anyagiaktól mentes játszó társat keres magának mert miért ne keresd -találd meg - élvezd vele az életet .


De tartsd azt is tiszteletben hogy van akinek a hobbija a munkája vagy a mellékállása Ezért nem kell itt hisztizni ,saratni lehúzni, meg le adni a drótot hogy az X válaszolnak jaj ez nem hobbi és csak azért ír ilyet mert célja ez még az . Végülis igen Célom az hogy elégedett legyen a vendégem ha már megtisztelt azzal hogy eljött akkor ne nyújtsak kevesebbet annál mint amit megbeszéltünk

Igen célom az hogy elégedetten távozzon hisz egy olyan mélyen szunnyadó különleges vágyat szándékozik megélni amit oly rég szeretne . És célom hogy azt olyan formában és minőségben élje meg ahogy elképzelte

Célom hogy jó élménye legyen

Célom hogy ne szégyellje a vágyait

Célom hogy mérje megélni a vágyait

Célom hogy merjen megnyílni beszélni a vágyairól

Célom hogy ismerje meg ön magát.

Célom hogy hozzá ki a legtöbbet magából

Cèlom hogy elfogadja azt a tényt hogy nem bűn és nem önzőség magunkkal foglalkozni .


Célom hogy elengedje a frusztrálcióit

Célom hogy ne érezze magát furának .


De NEM célom hogy magamhoz láncoljam.

NEM célom valójában az hogy rendszeresen jöjjön.

Lehetek csak egyszeri élmény egy újdonság egy bakancslista.

De NEM célom hogy állandóan jöjjön

NEM fogom hívogatni nem fogom zaklatni hogy jajj gyere már jaj tudlak àm fogadni. Jaj kapsz grátiszt akciót felárat csak gyere már .. NEM igen ez lehet hogy furán hangzik hogy egy anyagias bdsm partnernek nem fontos az hogy minnél többen menjenek rendszeresen függetlenül attól h fentebb írtam hogy 2 hónapig beszélgettem mire eljutottunk a találkozóra a foglalkozásig és azóta még is rendszeresen de jön hozzám illettő személy .

Tudjátok miért ? Mert NEM a pénz az azonnal sok pénz a legfőbb motivációs!!!!!

Hanem az hogy minnél többen menjenek megnyílni és megélni a vágyaikat. Normális kereteken belül persze . Nyugodt környezetben . Mindenre hagyok időt előtte senkinek se kellett szégyenkezni pironkodnia az miatt hogy mit szeretne . Itt nincs olyan hogy Ciki . Jah és majdnem ki hagytam . ITT a vendégnek NEM kell teljesíteni ITT nem számít Ég adta a világon a méreted(bár az kicsit vicces mikor egy 17-18+ centivel rendelkező azt kéri h alázzam és nevessem már ki a kicsi farka miatt amikor az rohadtúl nem kicsi de hát ilyen ez a kisebbségi komplexus na :D )se az se hogy merre gőrbül

nagyot élvezel vagy kisebbet ..

Még a külsőségek se számítanak

Hogy vékony husis extrém túlsúlyos vagy e szőrös csupasz metélt bőrős milyen színű a hajad bőröd szeplős vágysz

Korod annyiban számít hogy minimum a +18 de inkább 26 èvtől felfelé vállalok subokkat mazókat egészen idősebb korosztályig

(Lefiatalabb 28 Legidősebb vendégem 68 èves mielőtt kérdezné bárki is .


AMI SZÁMÍT :

Ápoltság tisztaság

Józan állapot (alkoholos vagy más egyéb tudatmódosító szerek befolyásoltsága alatt lévő ember Tabu )

Korrektség

Pontosság

Őszinteség

Maximális Diszkréció.


Ha ezek rendben csak a vendégen múlik hogy mennyire szeretné valóban megélni azt amit oly régóta szeretne


Oh természetesen.

Semmi sem kötelező mármint bármikor dönthet úgy hogy mégse szeretné akár a foglalkozás közben is bármikor mondatja azt h neki ez mégsem és inkább haza menne . . Akkor abban a pillanatban Vége . Beszélgetni lehet . De akár el is lehet azonnal köszönni távozni és megnemtörténtként kezelni ezt a kis kalandot ...


Ismét hosszan írtam egy választ erre az oldalra mindenkinek köszönöm akinek van vagy volt türelme végig olvasni


N30

ápr. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Még jóhogy nem egy biszex/meleg pasi talált rá a kibilincselt srácra. Lehet kihasználta volna a helyzetet :D.
ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egy életszerű dolog jutott eszembe,nem kellett pisilned ez idő alatt?🤣
ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy nem nagy dolog, mert úgyis záros határidőn belül hazajött a lakótarsad, de ha már ilyen szemét volt a csaj, én megkínáltam volna egy feljelentéssel személyes szabadság korlátozása miatt, hadd legyen már neki is egy kicsit kellemetlen.
ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!