Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő miért csalhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért csalhatja a párját olyannal, akinek kisebb a mérete?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 08:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Hagyjuk már ezt...

Vissza gondolva, az eddigi "kalandjaimra" nagy átlagban jobb volt nekem az átlagos férfiakkal, mint a nagyokkal.

Nem a méret miatt, hanem egyéb 100 okból.

A méret volt az utolsó szempont.

ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
#7 Ha így lenne, nem lennének tömegével olyan megcsaláosk, ahol a méret a fő ok. Illetve nem lenne tele a net, hogy a nők a nagyot jobban szeretik.
ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

Van olyan partnerem, akinek az elélvezős póza az, hogy hanyatt fekszik, lábakat szét, kiveszi a hüvelyéből a farkamat majd maszturbál vele. Tehát mintha dildó volna.

Azt mondja, olyankor jó forró a vége a csiklójának és attól élvez el.

Ebben az esetben azért jobb érzés egy méretesebbet fogni, (az enyém se túl nagy, 18-as)

ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

"Egy ilyenről tudok. Ott a pali elvesztette a melóját, meg is zuhant, depresszió, ami jöhet. A felesége először csak félre ment, majd végül el is hagyta."

Ebben hol a méret? Vagy mi köze a mérethez? Mert itt nagyobb volt a fő ok, mint a pasi szerszáma?

És mitől mehet félre egy nő? Érzelmi/anyagi biztonság hiánya, elhanyagoltság, sex hiánya. Túl megszokott már az otthoni légkör.

De hidd el kérdező, aki félremegy nő nem azzal kezdi a szeretőnél sem, hogy hello neked mekkora van? Hanem tetszeni fog neki, hogy valaki nőként kezeli. Bókol neki, esetleg virágot visz neki.

ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 De kiváltó ok lehet.
ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#14: ott, hogy ismertem az illetőt. Eléggé el volt látva, csak éppen kicsúszott a kezéből az élete.
ápr. 8. 12:20
 17/19 anonim ***** válasza:
álomvilág 😂
ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

De akkor sem a farkának a mérete teher erről, hanem aki a farokhoz tartozik.

Lehet valakinek lóf@sza is, ha a nőnek kell eltartani. Vagy állandóan csak a haverokkal vedel és a munkakerülés mellett a pénzt otthonról hordja piára.

Vagy azt sem tudja a nő, mikor dicsérték meg utoljára. Az átlag nőknek erős férfi kell, akire tudnak támaszkodni bármikor. A kérdésben említett személynek hiába van nagy farka ha emberileg 0.

Akire meg leváltotta az asszony lehet szerényebb a mérete, de emberileg a toppon van. Lehet rá számítani stb.

ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

A csávójának 20cm volt, nekem csak 12cm.


Velem jobban élvezte a szexet állítólag. És nem a méretem miatt...

Jobban nyaltam, figyelmesebb voltam, szerettem...

Velem spriccelni is tudott!

ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!