Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan foghatnék hozzá eme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan foghatnék hozzá eme kínos vágy kiéléséhez?

Figyelt kérdés

Középkorú férfi vagyok, akinek van egy perverziója.

Orvosi fétis. Ami ellene szól, hogy ritka, nálunk ismeretlen, könnyen idiótának nézik miatta az embert. Ami mellette, hogy a BDSM témák legesleg lájtosabb belépő szintje. Nincs benne aktus, nincs benne személyi szabadságot korlátozó dolog vagy fájdalom okozás.

Az a nagy vágyam, hogy nagykorúságát már betöltött, nem túlsúlyos női alany legyen a páciensem. Igazából csak bugyira kellene vetkőznie és ugyanúgy megvizsgálnám, mint egy igazi doki. A melltartót le kellene vennie, hogy a szívét hallgathassam fonendoszkóppal, de nekem már ez hatalmas lenne, ha a bugyi nem kerül le és nem lesz nőgyógyászozás a végére, az sem baj.

Az admint kérem, hogy ne törölje, mert nem apróhirdetésnek szántam, hanem a módszer érdekelne, hogy miként lehet ilyen alanyhoz jutni? Az SMPIXIE sajnos nem vált be. Ott inkább melegek jelentkeznek, de én hölgyekkel szeretném.



ápr. 8. 11:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Valódi orvosnál sem kell levenni a melltartót, csak mondom. XD"


Ez nem igaz, mert kb fele/fele arány. A másik meg, hogy az én fétisjátékomban le kell.

ápr. 8. 14:12
 12/18 Senior Séf ***** válasza:
74%
60 éve egy félredobott kútgyűrűben játszottunk ilyet (meg papás-mamást) a szomszédkislánnyal.
ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És jó volt? :)
ápr. 9. 15:07
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tényleg lightos formája mert én durvábbra számítottam :D De az én vágyam miatt is idiótának néznének, pedig elvileg a leggyakoribb fétisek egyike xD
ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Neked mi, 14-es?
ápr. 10. 18:16
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

9#

Pixin minden nő csak suexet akar, kapcsolat szóba se jöhet

ápr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
6/16 magasan a legérettebb vélemény!
ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Valóban a 6-os válasz szimpi és reális. Sajnos nem mindenki gondolja így.
ápr. 15. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!