Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok:mivel szoktátok kikötöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok:mivel szoktátok kikötözni a pasitokat az ágyhoz és mivel székhez? Ha nem rácsos az ágy akkor, hogy oldjátok meg? Tangátokat beszoktátok tömni a szájába vagy inkább szájpecek?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szeretném az ilyenekbe beavatni, engem nem kell félteni :).


Alapvetőleg domináns vagyok, de már jó lenne ha néha leuralna :).


Azt is leírhatjátok, hogy ti, hogy szeretitek kapni fordított esetben. Néha én is eljátszok vele :).



ápr. 8. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én irányítok akkor beszoktam tömni a szájába a tangámat.(fiokbol veszek ujat :)). Viszont általában kettőt kell mert egy nem tölti ki,aztán harisnyámmal szorosan átkötöm, hogy ne köpje ki.

Kötözéskor ami a kezünkbe kerül, amivel csak lehet ;).

Sőt néha szemtakarót is használunk.

ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Ne hagyj minket lógva egyes, hogyan folytatódik?
ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi bilincseket használunk:) az a biztos, ágya rácsos így stabilan tudom rögzíteni, igaz még csak egyszer engedte jobban szereti ha én vagyok kibilincselve. Szem takarásra van fekete alvómaszkunk, meg selyemsál, szájbetömés még nem volt de majd azt is kipróbáljuk oda vissza
ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!