Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a fene bajuk van a férfiaknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajuk van a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok még ezt szeretném leszögezni és nem voltam sose az a plázacica fajta. Szóval a fő bajom hogy néha úgy érzem, mintha mindig rossz lenne, ahogy csinálom és öltözöm. Ha csak úgy hétköznapi cuccokban megyek az utcán, vagy szórakozni senki se vesz észre, mintha nem is lennék ott. Mondhatnám, hogy olyan vagyok, mint egy árnyék. Szóval azt gondoltam hogy ha kicsit elkezdek többst mutatni magamból jobban elismerést és figyelmet kapok. Elmentem hát vásárolni és vettem egy miniszoknyát magassarkút ilyesmi. Azt hittem hogy majd megtörik a jég, és a pasik/férfiak jobban figyelnek Hát, nem így lett, sőt csak "hús" lettem a szemükbe.


Vegyük például a legutóbbi szombat este bulizós sztorit. Nagy lelkesen, elkezdtem készülni felvettem miniszoknya meg magassarkú kombót amit vettem, egy dekoltázsos piros pántos toppal meg felvettem egy bőrkabátot, mert meleg volt a hétvégén de este néha kell még. A miniszoknya egy vékony fekete bőrből készült darab volt, ami alig takarta a combjaimat, és olyan rövid volt, hogy csak éppen elfedte a fenekem. A hozzá illő magassarkú cipő pedig 10-12 centi magas volt biztos, és bevállaltam hogy tűsarkú is legyen. Meg voltam lepve hogy mennyire jól állt illetve még kényelmes is volt.


Na, de aztán belecsapódott az arcomba a valóság mindenféle nézés, piszkálódás, szóval mindenki csak figyel és nem a szemembe hanem attól lefelé bámultak amikor megérkeztem a buliba. Egy barátnőmmel mentem aki azt mondta ez normális hogy bámulnak. De én arra vágytam hogy engem mint személyt vegyenek észre, de ez nagyon nem így lett Egyszerűen nem értem. Most akkor melyik összeállításba menjek szórakozni ??? Az a vicc hogy szeretek így öltözni, de eddig csak negatívat kaptam ezzel kapcsolatban.


Volt egy olyan eset is hogy amikor vártam a taximat este buli után és kettő autós is megkérdezte mi mennyi. Nem akartam elhinni hogy mi a fene zajlik itt. Meg is ijedtem, még jó hogy nem voltak erőszakosak mert tűsarkúban futni nem egyszerű.

De aztán ott van az a másik oldal is. Ha inkább úgy megyek ki, mint egy "átlagos" lány, akkor meg azt kapom, hogy „nem vagy elég nőies” vagy „túl egyszerű vagy”. Szóval azt mondják, egy kicsit többet kéne megmutatni magamból. De hát ha ezt teszem, akkor meg "túl sokat mutatok magamból" vagy "prostinak néznek". Vagy simán csak meg akarnak húzni. Hé, akkor, mi a francot akarnak a pasik?

Szóval, ez az egész helyzet egy nagy össze-vissza. Nem értem, szerintem egy ilyen öltözet nem definiál engem mint személy, pláne nem kellene prostinak nézni ha így öltözöm. Mit tegyek?



ápr. 9. 11:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

Lehet elég lett volna, ha ruha helyett a hozzáállásodon változtatsz.


Ha kihívóan öltözködsz és kiteszed a pultba az árút, akkor ne csodálkozz rajta ha megnézik.


De ha "átlagosan" és úgy néznek szürke egérnek, meg árnyéknak a szoba sarkában akkor ott gond van.


Mindegy, hogy hétköznapi ruha van rajtad, ha fel akarsz szedni egy srácot, vagy fel akarod magad szedetni egy sráccal akkor menni fog, ha minimálisan elviselhető társaság vagy.


Csak olyat láttam kiakadni ilyesmin, akivel 5 perc is pokol, mert se közös téma, se értelmes két mondat beszéd nem volt, mert az aktuális plázahíreken, ruhamárkákon, Avon katalóguson, vagy egetrengető válságokon (költözött a körmös/fodrász.. stb.) kívül nem izzottak fel a neuronok.


Nem hinném a gyors poszt alapján, hogy ebbe a kategóriába esel, csak merj jobban belefolyni a társaságba és egy-két ital ha már megvan egy szimpatikus sráccal nem értem mi gátja lenne, hogy azt arra irányítsd, amerre neked jó.


Legyen az csak szórakozás az estére, vagy valami tartalmasabb.


Több önbizalom, meg érezd jól magad. Ha más is azt látja rajtad, hogy unod magad, vagy a helyzetet, vagy úgy egyáltalán akkor persze hogy kerülni fognak.


Ha mindened kivan, akkor inkább tarts kis szünetet a pasiszerző kiruccanásokban. Utána jobban fog esni, ha újra beleveted magad és nem az lebeg előtted, hogy basszus, legutóbb se volt egy jó éjszakám.

ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Ma egyik nemnek sem egyszerű, azért az ötössel picit egyezik a véleményem, ok, megértem,a kérdező még fiatal, előtte az élet, de ha lazán öltözködsz, jó eséllyel olyan pasit fogsz találni, akinek ez az elsődleges.. Ettől még lehet akár értelmes is, de hogy mit preferál, az sokat elárul, nem, ez nem értékítélet, tőlem mindenki azzal van, akivel akar, csak aztán jönnek tizenöt év után a nyafogások, a megcsalások, mert aki a nő külsejére koncentrál, és mondjuk két gyerek után már persze nem olyan a hölgy mint húszévesen, akkor csalódik, vagy csalódhat. Az stimmel, hogy nem kell ratyin öltözni, de ha milliókat költ magára az ember, akkor olyan partnert párt vonz magához, akinek a pénze kell, mondjuk főleg pasik vonzanak így, de itt meg az a gáz, ha a csaj talál egy gazdagabbat, akkor lehet hogy lelécel. Amikor nagyot javult a pénzügyi helyzetem, igyekeztem a bulikban nem felvágni, de azért mutatni, hogy van mit mutatni, aztán pár alkalom után rájöttem, hogy pár éjszaka után miért léptek le a csajok, mert mikor a hétköznapokban nem akartam szórni a pénzt, az már nem tetszett. Nyilván, ha valaki a felsőtízbe született, vagy bekerült, és szinte bármennyit költhet az más kategória, de én azt láttam, akik tehetősebbek, hülyeségekre ritkán szórják a pénzt. Kívánom, hogy olyan valakit találj, aki passzol hozzád, és a hétköznapokban akkor fognak észrevenni, ha nem görcsölsz.
ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha normális kapcsolatot keresel, azt nem szórakozóhelyen kell, mert ott tényleg csak húsnak néznek.

Elcsépelt dolog, de könyvtárban vagy hobbi klubokban sokkal inkább találsz olyat, akinek nem az a lényeg, hogy teszed vagy nem teszed ki magad, hanem TE érdekled.

ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem te pont a kettő közti arany középutat nem találod.

A párom anno csinosan, igényesen, de nem kihívóan öltözködött, abba belefért egy csinos, egyedi, hosszú ruha, nem magassarkúval,egy stílusos , nem gagyi farmer egy toppal, enyhe sminkkel,, és mindig észrevette a férfiak nagy része, ahogy én is egyből...

ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%

"Egyébként kérdező: ha te olyan pasit akarsz, akivel bensőséges a kapcsolatotok, vannak érzelmek, figyel rád és te is rá stb, akkor a kurvás öltözködést felejtsd el."

Azért ne örökre! Attól, hogy kölcsönös, bensőséges, mély érzelmeken alapuló kapcsolatban vagy a pároddal, még ő is hetero férfiből van, szóval nyilván lesznek olyan alkalmak, amikor díjazni fogja, ha kívánatos szexi cuccokban vagy.

ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyébként sokkal inkább az ismerkedési színtér, illetve a félbalkáni, múltban rekedt viselkedési kultúránkkal van a gond.
ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%
#15: Azt írtam, hogy HA olyat akar, azt sehol sem, hogy nem öltözhet neki se külön be. Attól még a mindennapokban nem azt fogja hordani.
ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

"Attól még a mindennapokban nem azt fogja hordani."

És ha igen? Valakinek egyszerűen merészebb vagy lazább az öltözködési stílusa. A roppant kifinomult átlagmagyar meg ott tart, hogy akkor biztos k.rva.

ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%
#18: Semmi, azon kívül persze, hogy eleve össze sem jövünk. Ha nem akarod, hogy elítéljenek az öltözködésed miatt, akkor ne provokáld ki azt. Most ha olyan cuccokat hordanák én is állandóan ami neki nem tetszene, mert megnéznek benne más nők az teljesen okés, nem?
ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen annak aki segíteni szeretne, könnyebb lenne ha látnátok hogy öltöztem fel, de ide az oldalra nem szeretném kirakni, remélem ezt mindenki megérti.

Valamiért azt gondoltam ez a normális hogy így megyek bulizni, tehát feltételeztem ezt tudják a pasik is és tisztába vannak vele hogy a buli miatt voltam így nem azért mert prosti vagyok... A viselkedésem meg átlagos volt, nem is mertem ezután flörtölni vagy ilyesmi mert akkor pláne be áraznak...

ápr. 9. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!