Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak férfiak, akik valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akik valóban a molett nőket preferálják, vagy csak úgy vannak vele, hogy ha nem jut vêkony nő, akkor egy nagydarab is jobb, mint a semmi és csak kényszermegoldáskênt vannak nagydarab csajjal?

Figyelt kérdés

#szex #vonzalom #testalkat #Nagydarab nők
ápr. 9. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a husibb nők
ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb partnerem molett, vagy már afölötti volt...


Én szeretem, ha van mit fogni seggen, hason is. A legnagyobb baj az ilyen csajokkal az önbizalom hiány. Pedig igenis lehetnek a husis csajok is izgatóak, vonzóak.

ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a molettel is ugyanúgy viselkedik mint a nem moletel.
ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már szinte fétis szinten imádom, a telt idomú nőket.
ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Több molett, vagy asszonyosan telt volt, mind a kettőben más a jó... Egyedül az akaszt ki, ha a teltebb nő rákezdi, hogy fogyni kellene, jajistenem, hiába mondom, hogy ha elkezdi ne miattam, aztán meg hogy igen kellene, de ugyan úgy eszik, és nem mozog.
ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
ápr. 9. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a molett nőket. A feleségem is molett, de nincs ezzel semmi baj, kényszermegoldásról meg szó sincs. Sosem jöttek be a nagyon vékony lányok.
ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább nem az alkata érdekel. Egy molett nő és egy vékony is megfoghat.
ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Scream85 ***** válasza:
83%
Én is a telt lányokat preferálom, és nem azért mert más nem jutna...egyszerűen ilyen az ízlésem. :)
ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejönnek a molett nagy fenekű nők !
ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!