Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok ha kiderülne,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok ha kiderülne,hogy mástól van a gyerek mit tennél vagy gondolnál?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 22:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
A 19-es kommentelő csak kamuzik
ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy hármas vagy cuckold során nálunk is alap w gumi. Párom tabit nem szed így csak ezzel tud védekezni a terhesség ellen. Akinek ez nem tetszik (mert voltak páran) annak nyitva az ajtó el lehet menni oda ahol ez megengedett. Nem mellesleg pedig a nemi betegségek ellen is véd valamelyest az óvszer. Mert valljuk be ki tudja kiben hol járt a harmadik fél előtte.

Persze orálisan is el lehet kapni betegséget ezt tudjuk,megvan a veszélye. De ha lehet próbáljuk minél jobban csökkenteni a kockázatot.

máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Benne volt a pakliban. Mindenkivel gumi nélkül csinálta és semmi "baj" nem lett. A feleségem szülte volna meg, tehát az én gyerekem.A donor úgy sem tudta volna meg, nem ő volt az egyetlen.
máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23-van gyerek nálatok? Mi nem akarunk de gumival is csak az elején csináljuk.
máj. 19. 18:03
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#23,ez egy nagyon jo hozzáállás.De ritka is..
máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy vígjátékban volt, miután kiderült egy lányról, hogy terhes:

- Ki az apja? - kérdezte a lány örege

- Tudja a fene! Olyan sokan voltak a bulin, örülhetünk, ha nem majd ugat.

:-):-D


Többes szex, illetve cukold kedvelőknél is ott az életszerű kérdés, honnan jönnének rá, hogy nem a férj az apa? Kivéve, ha más a bőrszíne a babának. Alapvetően nem készül DNS teszt, így minimális eséllyel derülne ki, ha más az apa.


Gumival vagy nélküle? Gumival is lehet terhes a nő, főként egy kiadós többes buli estén, amikor a legkülönbözőbb módon bekerülhet a sperma a hüvelybe. Így talán ezekben a helyzetekben hatásosabb a tabletta, a spirál használata fogamzásgátlás céljából. A gumi pedig nemibetegség ellen szükséges. Ám ismételni tudom magam, kiadós szexbuli alatt az sem tuti.


Két házasságomból négy gyermekem van. Mindkettő nejemmel kedveltük többesben. A négy csemetéből három nagyon hasonlít egymásra, magasak, erős csontozatúak, a negyedik alacsony és apró termetű. Soha nem csináltunk DNS vizsgálatot, de esélyes, hogy nem én vagyok az apja. Ugyanolyan gyermekem, mint a többi, nagyon szeretem, ő is szeret! Ha majd egyszer valamiért szükséges lenne a DNS teszt, és kiderülne nem vérszerinti gyermekem, akkor is az én csemetém marad.

máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26-os én is tudok hasonló viccet,ne vedd magadra! Férj feleségének mondja van öt gyerekünk négy magas sportos jóképű meg ez a kicsi kövér. Na ez kitől lehet? Feleség, ez a kicsi kövér van tőled a többi a haverodtól! Én is ismerek olyan családot ahol nagyon mások a gyerekek,nem is titok hogy nem egy az apa.
máj. 26. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!