Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire érzékeny ill....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire érzékeny ill. erogén zónátok a melletek, mellbimbótok? Ezen való ujjazás, csókolózás, csikizés felizgat, estleg kiélégülés volt már?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy nagy mell drzékeny, kis, lapos mell gyengen vagy alig?

ápr. 16. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a méret lényeges volna. Nekem személy szerint nagy melleim vannak és igencsak érzékeny.
ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A nőknek természetes alapon vagy nagy melle van vagy kicsi, és nem tudják, hogy más mellé mennyire érzékeny az övékhez képest 😂 mellbimbó izgatástól volt már orgazmusom.
ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a mérettől függ. Pl. nekem egyáltalán nem érzékeny. Szeretem nézni, hogy foglalkoznak vele, de nagy élvezetet nem ad, csak lelkileg jó. A barátnőm meg pl. imádja. Már attól nedves, ha simogatják a mellét, de mindent érintést kézzel/szájjal szeret. Mindkettőnknek nagy melle van.
ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lapos mellem van, de így is a leg érzékenyebb erogén testrészem a mellbimbóm. Gyakran élvezek, ha nyalogatja, szívja a partnerem.
ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont a nagyobb mell érzéstelenebb a kinyúlt szövetek miatt, de semmi nem szabvány.

F vagyok, való igaz, hogy kellemes, simogatás szerű érzés, de soha nem tudtam annyira felizgulni tőle, hogy orgazmusom legyen.

De ha a nyakamat és a fülemet csókolják, abba az egész testem beleremeg, annyira intenzív.

ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy özvegy baratnőm továbbra is kivánta a szexet. Az u . kombót szefette, azaz ul nyaltam vagyujjaztam, fent a mellet ajnaroztam, de intenzíven. Ilyenkór azt vettem észre, hogy a mellevel jatszást jobban élvezi, hamarabb zilált, sőt el is élvezett.
ápr. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!