Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú nők nem szőrtele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nők nem szőrtelenítenek lent?

Figyelt kérdés
Én a csupaszt preferálom.
ápr. 17. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pasikent

Az utolsó baratnőm pont az a "fajta" voltnakiről azt feltételezte,hogy igazi dzsunegel vár a bugyiban. Egy visszafogott,kövér, fura csaj.

Olyan aki nem ad a társadalmi nyomásra,már tullépett rajta,ahogy a suly gyarapodott. Ő ilyen és kész.

Ehez képest:dumalunk meszedzseren.

És jön az üzije:-olyannak tünsz aki csupaszpuncit szereti!

Válaszolni sem volt időm.

Küldte is a képet róla,hogy-most frissen borotválta.

De amúgy is szokta szőrteleníteni ,ne gondoljam hogy csak miattam tette.


t

ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenféle.
ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A depressziós
ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon konzervatív az ízlésem. A legkevésbé sem igaz rám, hogy követnék bármilyen divat irányzatot, ugyanakkor én szőrtelenül érzem jól magam. Szerintem sincs túlzottam nagy összefüggés a stílus és a szőr mennyisége között. N
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14, abszolút nem akarok belekötni abba, amit mondtál, tök releváns a válaszod, csak hadd reflektáljak, mert eszembe jutott 1-2 apróság.


Egyrészt szerintem 2024-ben a szőrtelenítés a sztenderd norma, tehát ha valaki minden divathullámot kikerülve, konzervatívan gondolkodik, jó eséllyel legalább szőrtelenít. Ha egy olyan öltözködésű lánnyal ismerkednék, mint amilyennek a leírásod alapján elképzellek, akkor legalább bikinivonalig szőrtelen puncira számítanék. Ezzel csak azt akarom kifejezni, hogy a szememben te nem kivétel vagy, hanem inkább a szabály.


A másik amit meg akartam jegyezni, hogy a kivétel önmagában az összefüggést nem feltétlenül cáfolja. A kivételek tanulsága, hogy készpénznek nem szabad venni semmit.

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!