Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns Férfiként,sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns Férfiként,sokat válogattok sub nők közül,könnyű észrevenni ismerkedni szubmisszív nőkkel?

Figyelt kérdés

Könnyen megnyílnak nektek?

Aki nehezen betörhető,de nagyon jó volt vele?

Szerintetek kapcsolatban is működik ez a felállás vagy alkalmi illetve szeretőként?


ápr. 17. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Betörni a lovakat kell, nőket nem. Aki sub hajlamú, az keresni fogja a megfelelő partnert, nem kell rávezetni sem.

Ilyen jellegű kapcsolat eddig csak szeretőkkel működött megfelelően, de az már változó, hogy milyen hamar nyílnak meg és rendelik alá magukat nekem.

43F

ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én főleg online ismerkedem, de mivel a BDSM elég színes világ, nem egyszerű megfelelő partnert találnom.

Sokan máshogy állnak az egész témához, mint én, ezért sokszor idő igényes a keresés.


Általában elég könnyen megnyílnak, jókat beszélgetünk, DE nagyon sok a kamus is, vagy olyan aki leírja mikre vágyna, de 0 tapasztalattal...

Élőben megélve a dolgokat teljesen más, mint elképzelve.


A betörés szó nem jön be, inkább nevelés, de nem biztos, hogy ugyanazt értjük alatta. A BDSM nem az erőszakról szól, az az erőszak, nem a BDSM...


Szerintem működhet kapcsolatban, lazábban is. A két félen áll a dolog.

ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyen válogatsz, de ha van szemed és némi tapasztalatod akkor észreveszed kiben mi rejtőzhet. Az ismerkedés többi része pont úgy megy mint "normál" módon, ha nem BDSM jellegű mókára keresnél.

S jól mondják fent NEM betörsz, ez NEM erről szól!!!

Kiteljesedni csak több alkalom után tud, ha fokozatosan egyre jobban felépítetted a bizalmat (ettől még előfordulnak alkalmi kalandok is).

ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!