Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran szexeltek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés

25-35 ev közötti párok, ti milyen gyakran vagytok együtt?befolyásolja ezt az nálatok, hogy pl eltérő munkarendben dolgoztok és ezért szó szerint nincs időtök rá?

Mi neha ha van időnk és mindketten el vagyunk lazulva, nem stresszelunk stb, napi 2x is, viszont van hogy 2 hétig semmi (az átlag inkább 1 hét, viszont 1 hét után általában többször is). Én úgy érzem, hogy nálunk tényleg az idő hiánya korlátozza ezt és mikor van időnk mindig kívánjuk egymást. De sok kérdést és választ olvastam és mindenhol azt írták kb, hogy az ilyen ritka szex az abnormális stb. Nyilván igénye lenne mindkettőnknek, de ha egyikunk akkor ér haza, amikor a másik már alszik vagy fordítva, akkor igen sokáig el tud húzódni az idő egy-egy együttlét között.


Húszas eveink végén járunk


ápr. 17. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
1-2 naponta
ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Mi heti 3-4
ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Általában egyszer vagy kétszer naponta.
ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Naponta vagy két naponta.
ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azta, hogyhogy ennyiszer van időtök? Hány évesek vagytok? Irnátok néhány részletet, hogy mióta vagytok együtt, ki kezdeményezi a szexet, mennyi ideig tart stb?
ápr. 17. 21:28
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos elég ritkán 😕 havi 1-2 🤷🏻 de nálunk sok minden közre játszik. Nem egyszerű
ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, pl időbeosztási problémák mint nálunk, vagy más okok? Ne haragudj ha túl indiszkrét vagyok, de nagyon érdekel, hogy másoknak ez hogy megy, hogy szakítanak elég időt erre, mik a lehetséges problémák, stb
ápr. 17. 21:32
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Naponta kétszer tömik meg a puncimat. Két férfi, akik nem tudnak egymásról...🤭
ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de olyanok válaszát várom, akik párkapcsolatban élnek:)
ápr. 17. 21:34
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Sok mindentől függ. Van amikor heti 1-2 (ez ritkább), de most ma pl a 6.nap volt zsinórban hogy minden este együtt voltunk. De az átlagra talán heti 3-5 együttlétet mondanék. Ritka, amikor 2 napnál több kimarad. Párom napi 10-12 órákat dolgozik, én “csak” 8 de fizikai munka, rohanok egyfolytában. Mellette itt a kisfiam akit közösen nevelünk, biciklizni is szinte minden este eljárunk 10-15.

Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze.

Párom 40F, én 27N.

ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!