Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szex férfi beszállóval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex férfi beszállóval, aki bizony csődöt mondott?

Figyelt kérdés
Nagy egó meg minden, de bizony az aktus az nulla teljesítmény. Izgatottságra hivatkozás stb. Adnál második esélyt a pasinak?

ápr. 18. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Jártunk már így...

3x próbálkozott, a legjobb teljesítménye másfél perc volt!

Szépen elköszöntünk tőle békességgel.

Előtte nagy dumája volt hogy ilyen jó meg olyan jó, megvesznek érte a csajok. Nagy szerszáma volt, de nem ért semmit!

ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem
ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Férfiként nehéz azért ilyen helyzetben, nem kell egyből durván ítélkezni. Én is voltam 2F 1L felállásban férfiként, bár itt szinglik voltunk mindhárman. És mivel mindig problémám volt a magömlés visszatartásával, teljesítménykényszer miatt többet volt lankadt a farkam, mint merev. Míg a haver végig keményen döngette, és a farka is nagyobb. Viszont a csaj végig nagyon odaadó volt, emiatt a második alkalom már sokkal jobban ment (bár ott meg elsültem hamarabb mint kellett volna). Szóval nem könnyű, de ha nektek kőkemény csődör kell, akkor keressetek olyat. Csak nem sok ilyen van.
ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Erre nagy az esély
ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy második esélyt megérdemel, mert lehet tényleg az izgalom volt nagy. Egy közös program szex előtt? Ami nem a szexről szól, ahol csak beszélgettek, és időt töltötök együtt. Utána a szex él oldottabb lesz, és jobban fog menni a dolog.
ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen kiszámíthatatlan a dolog, mondjuk sosem dicsekszem sem a képességeimmel, sem az adottságaimmal, hogy mekkora, meg meddig bírom, mert ez egy új helyzet. Én eddig párcserében voltam, jól alakult az este, aztán mindenki különvonult, két menet volt a lánnyal, de valahogy sem ő sem én nem arra vágytunk, hogy itt nagy egészéjszakás döngetés legyen, de sokat játszadoztunk egymással. Mi harmincas, ők huszas pár voltak, és a srác az első kontaktfelvételnél picit beképzelt volt, kb jelezte, hogy az ő csajának aztán vannak igényei... Aztán, kiderült, hogy eléggé zavarta a helyzet, és a párom egyszer tudta hosszú idő után orálisan kielégíteni, pedig a csajról tudni kell, hogy nem az a letámadós vad nő, hanem szépen érzékien intézte.
ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem első találkozása a barátom farkával nagyon balul sült el, mert/pontosabban/ nem sült el. Még keményen berakott szerszáma egy idő után lekonyult. Kedvesem csak azt érezte, hogy nem érez semmit, és abbahagyatta. Barátom egy, a teljesen petyhüdtnél kicsit hosszabb és vastagabb, de teljesen erőtlen szerszámot húzott ki. A bedugás előtt nyalással felizgatott, de kielégítetlen feleségem ingerült lett, és velem már nem is akart foglalkozni, nem engedte, hogy a „forgatókönyv” szerint én is bedugjam a farkamat, ahogyan abban előzetesen megállapodtunk.

A kudarc ellenére annyira izgatta a barátommal való együttlét, hogy egy idő után javítási lehetőséget adott a számára.

ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha az embert beveszik harmadiknak és tudja (mert biztos hogy tudja) hogy gyorstüzelő főleg egy ilyen izgalmas helyzetben. Na akkor jön elő a KAMAGRA ezt ajánlom mindenkinek aki csatlakozik párhoz vagy bevesznek valakit vagy csak gyenge a teljesítménye!!! 1 menet lehet hogy csak 10 perc de a regenerálódási idő csak 3-8 perc kb aztán már 2-3 órán át ha akarod akkor kemény vagy mint a beton. Szóval aki belemegy vagy bevesznek egy ilyen dologba az tisztelje meg a feleket azzal hogy felkészül!!

( Vannak más termékek is nekem ez vált be a legjobban)

32F

ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!