Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baj van azoknak a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van azoknak a nőknek, akiknek fiatalabb srác kell?

Figyelt kérdés

Miért kell egy csinos nőnek aki azért sok férfinek tetszik, egy évekkel fiatalabb szinte még gyerek agyú srác?

Mi baja van?


ápr. 18. 15:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a kérdező féltékeny valakire. Gondolom a 18 éves van azzal a nővel, aki neki kellene.
ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Féltékenységnek nem hívnám, inkább csak értetlenül állok a helyzet előtt.

Nem tudom elképzelni, hogy normális felnőtt nőnek miért kell egy gyerek, akar csak szexre is.

ápr. 18. 16:14
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele, nem a te dolgod. Hacsak nem b*ssza a csőrödet, hogy nem te izzadsz a nő alatt, hanem a fiatal csődör.
ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

És azt hogy tudod elképzelni, hogy egy normális felnőtt férfinek miért kell egy 18 éves gyereklány, akar csak szexre?


Erre ugye nincs válasz?

ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Szeretik a fiatal farkát ennyi.
ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Bizony az van, hogy 30 körüli csinos, finoman öltöző diplomás nőknek is szexuálisan vonzóbb 20 éves jó testű, munkásruhás, kifejezetten férfias fellépésű szerelő, mint 30-as elegáns (angol úriember fizikumú, stílusú). menedzser.
ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

14. Nem tudom, nem vagyok ebben a helyzetben, hiába írogatod nekem, amikor nincs köze a kérdésemhez. Nem vagyok ilyenbe érintett.

Állítólag a férfiak a farok vezéreltek, szerintetek..

ápr. 18. 16:38
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

#16, Pomt hogy mellé lőttél. Egy munkás ruhás szerelőben ponthogy semmi férfias és vonzó nincsen. Erről inkább a vénemberes, proli,boomer és paraszt jelzők jutnak egy nő eszébe.


Az elegáns, angol úriember menedzserek viszont bármelyik nőnek jöhetnek😉

ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyenek, fiatalnak az idősebb,idősebbnek a fiatal tetszik.van amelyik szex miatt meg vannak akik élettársi viszonyban vannak.
ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

Mert a fiatal pasik érettek, életvidámak, intelligensek,érzékenyek,romantikusak,motiváltak.


30 felett meg elbutulnak, elsatnyulnak,nagyképűek lesznek a semmire.

ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!