Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érez az aki el küldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez az aki el küldi nekem a farkát?

Figyelt kérdés
Nem kap puncit? És azt hiszi ezzel ágyba vihet?

ápr. 19. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Elküldte neked a farkát? Kemény, akkor egy férfi valahol elvérzett és meghalt, te meg nem értesítetted a mentőket.
ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azt mondta tegnap egy itteni, hogy csak vélemény kell róla. Hát, nagyon nem csípem az ilyesmit. Rohadt gáz. Nem ez alapján dől el, hogy milyen az ágyban.
ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Pasiknak főleg nem küldök képet, de lánynak is csak ha kéri.
ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert a férfiak azt hiszik hogy a nők ugyanúgy működnek mint ahogyan ők, és felizgulunk egy farok láttán. Ugyanúgy ahogy ők is felizgulnak egy puncira pl.

Sokan nem értik meg hogy nem izgulunk rá random ismeretlenek farkára, ezen kívül szerintem borzalmasan primitív is, bizonyos értelmiségi szint fölött eszükbe se jutna.

ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Remenykedik hogy megfektet
ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt nagy fájdalmat érez. Mint én, amikor látom, hogy még egy egyszerű kérdést se tudnak megfogalmazni az emberek néha még érettségivel a hátuk mögött sem.


Én amúgy férfiként random puncifotóra se izgulok fel, szóval megértem, hogy a nőket is hidegen hagyja a random farok fotó. Azt el tudom képzelni, hogy a küldőben van egy jókora adag magamutogatási vágy és ő viszont felizgul arra, hogy ismeretleneknek küld fotót magáról.

ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elgondolkoztam az egyik válaszon, vannak a random és a nem random ismeretlenek? Nem küldtem még farokképet, de ha küldök, akkor csak egy "nemrandom" nőnek fogom ezt megtenni, mint nem jó magaviseletű..
ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, vannak. Sima ismeretlenek halmazába tartozik mindenki, akit nem ismersz. A random ismeretlen(ek) az ebből a halmazból kvázi véletlenszerűen kiválaszt(ód)ott személy(ek).
ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavar, legfeljebb figyelmen kívül hagyom ha undorító.. Ha meg tetszik akkor megnézem párszor
ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Várja a sültgalambot a szájába reppenni, pont annyi esze van mint amennyi az elküldött farokfotó képen látszik 😂 Ha annál több lenne akkor nem farokfotóval próbálna csajozni.
ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!