Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért biztatjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért biztatjátok a kisebb méretű (12-14) pasikat ismerkdeésre, ha utána (jó esetben a háta mögött) kiröhögitek őket?

Figyelt kérdés
Nem vagytok is kissé gcik, most nem azért.

ápr. 19. 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
Okés, meg minden, de ha valaki normális veletek, igyekszik, akkor miért kell utána a barinőkkel kiröhögni, hogy a lúzer azt hitte, a nyalás elég, meg hasonlók?! Szegyelljétek magatokat!
ápr. 19. 14:34
 12/74 anonim ***** válasza:
77%
Az agyad( hiánya) miatt nevetnek ki. Soha, szóba sem került ilyen.
ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
76%
Ne etessétek, most már tuti hogy csak troll. élvezi ha szídjátok. Trollokat nem etetünk
ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy a múltkori kerdező aki azt mondta túl tág a nője és 12 a farka? Mert a stílus ugyan az.
ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
72%

Engem csak az érdekel, hogyha nekiáll Pityuka ismerkedni és a lány bátorítja a viselkedésével, honnan kéne tudnia hölgyünknek, hogy hány centis ama farok? :D


Hacsak nem amiatt, mert Pityuka elmondta/leírta neki kéretlenül mekkora, és ezután a csaj full kreténnek kezeli emberünket

ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
69%

Az én pasimanak is kicsi.

Soha nem röhögtem ki emiatt.

Szóva tettem persze hogy nem jó a mérete miatt a szex. De nem röhögnem ki nem tehet róla. Úgy mint a nők sem hogy mekkora a mellük.

Próbálkozik máshogy próbálkozunk más pózokkal.

ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
64%
Senki nem röhög ki, ezt te csak beképzeled magadnak. Az hogy mekkora a péniszed genetika, aki emiatt mégis kiröhög, az ostoba, jobb is ha nem kezdesz velük.
ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként honnan tudod (vagyis csak sejted), hogy ezek a nők miről beszélgetnek egymás között?
ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
63%

amúgy van erre egy viccem


- Fönökúr, bent van?

- Igen

- Hű mekkora!

ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
62%
amúgy a középső ujj még kisebb, mégis tudsz vele orgazmust okozni (a sok egérgörgetéss milyen hasznos, ugye :)
ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!