Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt szép dolog tőlem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt szép dolog tőlem, hogy elélveztettem a nádrágjába? Megharagudhatott emiatt?

Figyelt kérdés
Buliban csókolóztam 1 sráccal. Közben ölelgettük meg simogattuk egymást. Ő benyúlt a bugyimba és izgatta a puncim. Én is benyúltam a nadrágjába és simogattam a farkát. Ő szólt, hogy haggyam abba, mert mindjárt elélvez. Kérdeztem tőle, hogy az miért baj. Azt mondta, hogy nem akarja hogy spermás legyen a nadrágja. Legszívesebben elővettem volna neki, de ott nem lehetett. Nem tudtam magam leállítani, mert teljesen beindultam hiába mondta többször, hogy ne csináljam tovább. Addig matattam a nadrágjában és birizgáltam a farkát amíg sikert értem el és elélvezett. Lehet, hogy ez nem volt tőlem szép dolog de hiába mondta nem tudtam abba hagyni.

#orgazmus #elélvezés #Lány elélveztet #Nadrágba élvezés
ápr. 20. 09:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos, hogy nem haragudnék, sőt… ha van kedved, engem is elélveztethetsz.
ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azt akarta volna, hogy abbahagyd egyszerűen csak meg kellett volna fogja a kezed vagy hátralépni egyet...
ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

Velem is csinált már ilyet lány.

Nyugi, nem haragszik rád a srác!

Sőt! Alig várja hogy több is legyen a dologból! ;)

ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 mantis religiosa ***** válasza:
77%
Hihetetlen, hogy nem volt egy hely, ahol leszophattad volna.
ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akarta volna, kiveszi a kezedet.
ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ahoz, hogy kivegye a kezem túlságosan fel volt izgulva. Nekem kellett volna abba hagyni, de én is fel voltam izgulva és nem tudtam leállítani magam.
ápr. 20. 09:53
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem volt semmi hely, pl wc ahol akár leszophattad volna? De ha annyira azt akarta volna, hogy abbahagyd, kiveszi a kezed.
ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Olyan ott a wc, hogy mindent látni.
ápr. 20. 09:57
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Elélveztél attól, hogy izgatta a puncid?
ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
A helyében én jobban haragudtam volna akkor, ha szót fogadsz és abbahagyod. Kell, hogy a lány is "rossz" legyen egy kicsit bizonyos helyzetekben! :)
ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!