Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen pasival hosszú távra?

Figyelt kérdés

Az egyetemen megismerkedtem egy sráccal, randiztunk, és a második alkalommal lefeküdtem vele.

Nagyon jól sikerült ez a része is a dolognak, néhány nap után barátnőmmel megosztottam a dolgot.

Aztán ő felvilágosított engem, hogy a srác a gimi/egyetem alatt akit lehetett megfektetett.


Rákérdeztem nála, nem is tagadta, hogy igazából nem tudja,de kb 80 lánnyal volt eddig együtt,de mostmár (24 évesen) hosszabb távra gondolkodik.


Szerintetek egy ilyen pasiban meg lehet bizni?

Akinek volt hasonlóval tapasztalata, meghallgatnám.


ápr. 21. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Én benned nem bíznék mert elújságoltad a barátnődnek , ő meg így tovább.

Minek kell ezzel eldicsekedni??

ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint hogy összejöttem egy sráccal?


Hát tudod az ilyesmi kiderül,mivel együtt járunk egyetemre, csak más évfolyamra...

ápr. 21. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom elképzelhetőnek hogy te lennél az utolsó nő az életében. Ettől még egy laza kapcsolatra jó lehet de házasságot,gyereket inkább ne kezdj el tervezgetni.
ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!