Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után kb mennyivel jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után kb mennyivel jön vissza a libidó? Vagy el sem kellene mennie?

Figyelt kérdés

A gyerekek előtt mindig kivántam a szexet. Az első terhességem alatt is, majd szülés után is viszonylag, de már kevésbé. A második terhességem óta nem kívánom. Azt hittem szülés után visszajön a libidóm, de nem igazán akar. Házas életet szülés óta élünk azért mióta orvosilag engedélyezett, de a férjem kevesli a mennyiséget. (Régen, gyerek előtt alapból ennyi volt, de mióta gyerekünk van az ő libidója meg az egekben...😅).


Nektek/feleségeteknek mikor jött vissza? Visszajön egyáltalán?



ápr. 22. 06:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az itt lévők többségének, aki azt írja “hogy a szeretőjével majd szexel” kapcsolata sincs, nemhogy házassága…

Egyébként hallottam már olyanról is, hogy egy 10+ éve házaspárnál mindennap volt szex stb. a pasi mégis lelépett egy fiatalabb nővel.. na ilyenkor mivan?

Ha a férjed szeret, akkor segít túljutni ezen az időszakon, ha nem akkor meg annyit is ér.

Mivel ez egy átmeneti időszak, amint lesz időtök és energiátok egymásra, lesz idő a szexre is.

ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

"Mivel ez egy átmeneti időszak, amint lesz időtök és energiátok egymásra"


Kivéve ha nem átmeneti, és már 10 éve tart...

ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10-es: Ezen az oldalon ilyen összeszedett választ még nem kaptam. Köszönöm! Igazából a férjem mindent úgy csinál, ahogyan szeretem és evés közben megjön az étvágy.😁 Mivel ez csak kb 6 hónapja tart lehet a hormonokkal van a gond. Régen, ha pl filmben láttam olyan jelenetet, akkor is megjött a kedvem, de mostanában nem.
ápr. 23. 17:49
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 ahol most tartotok alig 2 hónappal a szülés után, ott mi szerettünk volna lenni egy évvel a szülés után :-) Nagyon korán van még, hogy visszatérjen a tested a szülés előtti állapotba (vagy egy ahhoz hasonlóba), és ahhoz képest nagyon szuperek vagytok. Végül is, ha elkezditek, akkor rákaptok egymásra. Csak nekem kézenfekvő, hogy akkor tulajdonképpen csak el kell kezdenetek? Ennyire egyszerű. Ahogy Ramsay ajánlja a videóban, amit linkeltem: tervezzétek be a szeretkezéseket, lehetőleg olyankorra, amikor nem vagytok hullafáradtak. Ez teljesen normális és pozitív egy olyan dologra, ami fontos nektek és amit fejleszteni szeretnétek. De azért még legyetek sokáig türelemmel, mert a baba még sokáig leköti az időtöket és az energiátokat. Nem kell kapkodni, lesz még időtök sok-sok szexre :-D
ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyon magas volt a libidóm, de szülés után kb fél évig egyáltalán nem kívántam a szexet. Utána valamivel jobb lett, de kb.egy év telt el, amikor már nem is szoptattam és minden visszatért a régi kerékvágásba. Érdemes elmenni hormonális vizsgálatra, mert lehet megmaradt valami betegség akár pl. inzulinrezisztencia stb, és amiatt nem kívánja a szexet.
ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!