Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex szomszeddal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex szomszeddal?

Figyelt kérdés
Tortent veletek vagy hasonlo helyzet?

ápr. 22. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze
ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem és a szomszéd srác között igen, de már 10 éve.
ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen
ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
89%

Nem, soha.


A szomszédaink gyerekkoromban öles cigók voltak, mostmeg a bàrcàs qrvàk/nyugger mamik.


Ezek közül egyik sem motivàlt túlsàgosan.

ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ha úgy alakul, hogy közben nem formálódott volna az ismerkedésem a barátnőmmel, szerintem az albérletem mellett a korombéli szomszéd leányzó simán belement volna, de nem csak alkalmi szexbe, hanem kapcsolatba is. Több órát is képesek voltunk egymással beszélgetni, röhögcsélni, utcán, lépcsőházban, bárhol, ahol és amikor találkoztunk. Aranyos, művelt és szép lány volt sok közös témával, s egy beszélgetésünk alkalmával kiderült, hogy nem csak részemről, de részéről is meg lett volna akkor a kémia, ha egyikünknek sem lett volna párja. Viszont egyikünk részéről sem lettünk volna benne, hogy a saját párunkat megcsaljuk, szimplán csak megbeszéltük, hogy ha mindketten szinglik lettünk volna, összejöhettünk volna.
ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ugy alakulna vagy ilyesmi biztos benne lennék.
ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt volt egy év, amikor a barátnőm a barátnőivel közösen éppen a mi albérletünkkel egy lépcsőházban, csak három emelettel lejjebb vett ki egy lakást. Akkor rendszeresen szexeltem a szomszédommal.
ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéddal nem, de a két emelettel feljebb lakóval már volt némi affér :)
ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Attila8890 ***** válasza:
52%
Persze 5 èvig...
ápr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!