Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jót tudna tenni, ha erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tudna tenni, ha erről beszélhetnék valakinek? 23/F

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatomban megcsalt engem a lány, és ezt utólag tudtam meg. A kapcsolatot már rég elengedtem, és feldolgoztam a szakítást, nem is sírom vissza egyáltalán és maga a lány sem hiányzik. Viszont az a tény, hogy megcsalt, sokszor eszembe szokott jutni, és néha akaratlanul is rágódok ezen és a mai napig sokszor nem akarom elhinni hogy ilyen megtörtént, amikor jobban belegondolok. Szóval a szakítást feldolgoztam, a megcsalást úgy érzem, nem sikerült még teljesen. És belegondoltam abba, hogy lehet, hogy azért van, mert a megcsalást senkinek sem mondtam el, és nem beszéltem senkinek sem róla. Valahogy én ezt egy nagyon intim témának érzem, amit bizonyos szinten szégyellek is, és jelenleg nincs is olyan ismerősöm, akinek el merném mondani. Viszont azt érzem, jól esne valakinek elmondani ezt az egészet mi történt és mit gondoltam/éreztem akkor és jól esne meghallgatni a véleményét. Pszichológushoz nem szeretnék menni, mert azt nem érezném személyesnek, illetve azért annyira nem komoly trauma szerintem, hogy szakember kelljen hozzá. Csak szimplán valami olyan lánynak szívesen elmondanám aki kíváncsi rá és szívesen mond véleményt. Az ehhez hasonló dolgokat sokszor jobban szeretem lányokkal megbeszélni, mert ők tudnak női szemszögből is véleményt mondani, illetve valahogy azt érzem, jobban megértenek sok ehhez hasonló dolgot. Szerintetek jót tehetne, és segítene, ha valakinek ezt elmondhatnám? Természetesen nem az a célom, hogy panaszkodjak, vagy magamat egy totális áldozatnak állítsam be, csupán az esne jól, ha bevallhatnám valakinek az objektív valóságot, hogy engem megcsaltak, hogyan történt ez meg, és meghallgatni a véleményét.
ápr. 24. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nem kerestél még valakit aki más mint az volt és örökre elfelejtenéd.
ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt elmondtam a haverjaimnak, barátaimnak és vissza is jutott a fülébe, hát aztán meg mivan? Kettőnk közül neki van miért szégyellni magát. Így álltam hozzá ahogy te, aztán rájöttem erre, hogy miért cipeljem ennek a terhét én?
ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak simán sokat képzelsz magadrol és bántja az egodat, hogy megcsalt. (Ha a szakitást meg minden egyebet simán tudomásul vettél, esetleg tettél is érte, csak ezt a témát nem tudod elengedni.)
ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!