Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véget vessek a házibarát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vessek a házibarát kapcsolatnak vagy ennyi még megbocsátható?

Figyelt kérdés

Van egy házibarátunk, kb 2 hónapja. Az egyezség az volt, hogy csak gumival lehet, ehhez én ragaszkodtam, párom nem annyira. megkértem, hogy

akármi is van, még ha kéri is tőle a párom akkor se vegye le. Ennek ellenére hétvégén mégis lekerült a gumi és a csajomban élvezett el, ezt persze a mindketten akarták, mert a gumit a párom vette le róla. Utána megbeszéltem ezt vele négyszemközt, azt modnta többet nem fordul elő... hát nem tudom.

A csajom azt mondta, hogy hirtelen felindulásból tette, nem gondolta át de nagyon vágyott rá.... egyébként szed tabit, szóval nincs baj.


ápr. 24. 08:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
ha rendszeres barat, akkor minek a gumi? most a te farokveresedert vettetek be, vagy a parod kedveert? ha a paros gumi nelkul akarja vele is, akkor te miert tiltogatsz dolgokat?
ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Inkább az a baj, hogy ha a párod nem veszi figyelembe amiben maradtatok és felrúgja felindultságból, mert a szexre és az izgalomra hivatkozva lesz még ott több is amit megfognak tenni téged kihagyva és innentől lejtmenet a kapcsolatotok.
ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Sajnalom de szerintem nektek ez nem való, ha a gyk-t érzed megfelelő platformnak és releváns segítségnek egy ilyen privát kérdésben.
ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettőt baxd ki, mert a csajod ezzel burkoltan alázott! Ergo a házibarát felülkerekedett feletted. A házibarátot helyezte domináns pozicióba, utána meg megbánóan "nem lesz ilyen többet. Ennyit a hármasozásról. Ezt jól b.sz.pt.d kisfiam! Azért nézz utánna hogy a hátad mögött mennyire megy a susmus, csak nehogy szembeköpjön az élet ha érted!
ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Ha szed tabit, minek a gumi? Én a lakótársaimmal se gumizok, pedig szexelünk másokkal is.

24L

ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk nekem pont ez lenne a legextrább izgalmi faktor, tuti utána habosra dugnám a csajban az anyagot...

De rendszeres fix beszállónál minek a gumi? vagy ezzel nyugtatod magad hogy van valami köztük?

ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Esszenciálisan megfogalmazva egy kis "r.b.nc a barátnőd, és mint ahogy fentebb van írva lesz ez még lejjebb.
ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Ne a gumin meg a tabin akadjunk már fent, fórum társak. Ezek mind részletkérdés!!! Megalázta a párját a kisasszony! Meg a cuckold habos nem érdekel senkit! A kérdező meg lett alázva!!!
ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
minek kell egyaltalan a gumi? a legjobb az egeszben ha a hazibarat is megkaphat mindent, igy egy jo kapcsolat alakul ki mindharmatok kozott. erre te szabalyokat hozol mikozben alapbol egy gyenge pozicioba kerulsz azzal hogy masnak is hagyod hogy dugja a csajod (ezzel nincs amugy baj), de probalod az iranyitot jatszani hogy tiltasz ezt azt. ha a baratnod oromere csinaljatok, akkor miert nem teheti amihez kedve van? tudod milyen az ha szivesen csinalna vele gumi nelkul, vagy szivesen smarolna vele a szex hevében, de nemszabad mert az inas pasija ezt tiltja, de azt nem hogy rommákurják? hadd csinaljak gumi nelkul, mindenkinek jobb
ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
25%
Háttérbe lettél szorítva. Gondolom a házibarát nagyfarkú és sokáig bírja... 😁
ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!