Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan tényleg van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tényleg van, hogy valakinek sokáig merev a farka, de nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 11:15
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Igen van velem is volt ilyen abba kellett hagyni a sexet mert már fájt a csajomnak
ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Aha, pláne pirulákon.
ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Van. De szerintem nem normális dolog. Nyilván sok nő imádja, mert tovább tart a szex, de valahol akkor sem egészséges hogy nem durran el, vagy csak nagy sokára és jön belőle 2 csepp.
ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
A sokáig elég tág intervallum, mégis mennyi időre gondoltál?
ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fél óra szex után még mindig merev és nem tud elélvezni az illető. Ez soknak számít?
ápr. 24. 11:34
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen, ha ez csak a reszelés, akkor picit már sok.

Ez natúrban, vagy valami gyógyszer mellett?



Már csak azért is, mert ha hosszan pang a vér benne, el tud halni a szövet.

ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Natúrban
ápr. 24. 11:37
 8/17 Sz.Árpád ***** válasza:
69%
Nekem régen volt ilyen, volt hogy bírtam 4 órán át is. A csajnak csak a làbai kezdtek fájni, de addig 20+ orgazmusa volt.
ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de azert mert annyira nedves volt a csaj, hogy konkretan nem ereztem belole semmit.
ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok. már kamasz koromban is elég nehezen elélvezős fajta voltam. na meg mindig is szerettem hosszúra nyújtani az élvezkedést, lehet ez is benne van.
ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!