Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Happy end-es thai masszázson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Happy end-es thai masszázson jártatok már? Vagy lepte meg vele a masszőr? Hogy zajlik az ilyen?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen
ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Normál masszázsnak indul, majd "ott" is hozzáér, ha hagyod akkor kicsit mókázik vele, majd megkérdezi, hogy kérsz-e happy finisht +x ezerért.
ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy masodik irta a jobbak ugy csinaljak. a rosszabbak csak siman a vegen rakerdeznek hogy “extra másszáz?”
ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eleve úgy kezdte hogy vegyem le a boxert aztán hason fekve a fenekem is elkezdte maszírozni be be nyúlva oda
ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen fel fekszel asztalra, mikor végez a felső testeddel, ra megy a lábakra, belső combra, zacsit és farkát is érintve, innen már tudni fogja mi a reakciós, és szeretnéd e fordulás után!
ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én ma megyek
ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 1 thai masszázsra elmegyek, budapesti vagyok.

Ha olajosra megyek, illemből magamon szoktam hagyni a boxert. Ha levetetik, vagy előre mondják, akkor 99%, hogy lesz happy finish.

Pár helyen akkor is van, ha tradicionálisra megyek (ruhát adnak, abban masszíroznak).

10/8 helyen van szerintem, és nem is kell utalnod rá, ahol lehet, a vége előtt 20-40 perccel rá fognak kérdezni. (Masszázs? Majd mutogatnak a pélódra)

Sajnos sokan kifizetik nekik a kért árat, de alkudni kell, mert pofátlanok. 10-20 ezerről indítanak, de ezt le lehet vinni 4-7 ezer közé mindenhol.

Ígyis egy 1,5 órás masszázs happyvel 25k, ennyiért a rosszlányokon is kapsz, és ott van natur francia is, meg szilikon mell, 18-20 éves, stbstb.

ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!