Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, aki kapcsolat előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, aki kapcsolat előtt masztizott de kapcsolat közben nem, mennyi idő telt el, mire megint magatokhoz nyúltatok?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább a szinglikhez szólna, de párkapcsolatban lévők válaszát is várom.

ápr. 24. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha hozzá van szoktatva a szervezeted a szexhez akkor szexhiány esetén nem sok idő szokott eltelni.Nálam pár nap volt,és már rendeltem a vibrit. Tudom,hogy nevetségesnek tűnik,de aki benne volt ,van az tudja ,hogy miről beszélek.
ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy kapcsolatban élsz még jólesik néha masztizni is - nem zárja ki a kettő egymást.
ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én kapcsolattól függetlenül is minimum naponta kétszer masztizok
ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

A maszturbálási szokásoknak nem feltétlenül van köze a párkapcsolathoz vagy annak hiányához. Talán pasiaggyal furcsa, de nem azért maszturbál egy nő, mert nincs kéznél pasi.

23L

ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

4# ... hanem miért?

Üdv: pasiagy

ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Pl. azért, mert a maszturbálás teljesen más élményt, másfajta kielégülést tud nyújtani, mint a szex. Éppen ezért, meglepődnél, hogy mennyi lány masztizik kapcsolatban is. Nem azért, mert baj van a pasijával, hanem azért, mert másra is szüksége lehet.

És fordítva: ha éppen nem vágyom olyan élményre, gyönyörre, amit magamnak tudok szerezni, akkor nem masztizok - még akkor sem, ha nincs párom.

(#4 voltam)

ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem leszek népszerű, de 4-6os, 23L majd kíváncsi leszek 5-10 év múlva, 1-2 szülés után is ekkora nagy kedved lesz-e masztizgatni. 😂

Egyébként elég nagy gond lehet a szexuális kommunikációddal, ha neked teljesen másfajta élményt nyújt a maszti. Talán időnként a pároddal is le kellene kommunikálni mit, hogy, merre. Vagy te csak azért vagy párkapcsolatban, hogy kiirhasd a közösségi médiában? Vagy legyen kivel beszélgetni? A közös szex pedig a párod kénye kedve szerint? Vagy annyit masztiztál, hogy képtelen vagy fiúval elélvezni? Vagy csak szimplán a legb@lfaszabb pasikat szeded össze?

Mindenesetre ha újra olvasod a hozzászólásodat, akkor láss a sorok közé is, mielőtt nagyképűen a masztidra vered magad. 🤣

ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves #7!

Látom, az értő olvasás nem az erősséged, ezért segítek. A "másfajta" kifejezés nem egyenlő azzal, hogy "jobb".

ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Kedves #8!

Segíts inkább magadon, irány masztizni, ha már a párod nem tud kielégíteni. 😄 Ami sz@r ügy. A szex az szex, a maszti meg max maszatolás. Akinek az másfajta élmény, azt még nem szexelt, szeretkezett egy normálisat. Ergo menj tanulni. 😄

ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9


"Akinek az másfajta élmény, azt még nem szexelt, szeretkezett egy normálisat."


Nem velem vitatkozol (nekem ez az első hozzászólásom ennél a kérdésnél), de nekem is úgy tűnik, hogy vagy szövegértésből véreztél el, vagy logikából.)

ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!