Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak merevedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak merevedése van, mindenképp kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Párommal többször volt már erről nézeteltérés. Esténként amikor befekszünk az ágyba, 10-ből 9x feláll neki, persze én ilyenkor nem bírom ki. Többször volt már ebből kisebb vita, azt mondja, hogy attól hogy áll neki, nem feltétlen kívánja mindig. Ez nekem fura, mert az exemmel nem volt így (tény, hogy az exem a páromtól 8 évvel fiatalabb).

Ez hogy van? Tényleg igaz? Hogy attól hogy áll, nem feltétlen kívánjátok?

Kérlek ne nézzetek hülyének, az exemmel majdnem 6 évig voltam, és ez maradt bennem, hogy ha áll akkor muszáj mert akarja (amikor együtt voltunk, akkor volt 22-28 éves).

Párom már betöltötte. 40-et, tehát idősebb jóval, nem fiatal “tini” már. Így is sűrűn vagyunk együtt, heti 4-6x. Csak tapasztalatokat szeretnék kérni, mert nekem ez furcsa, ugye az exem miatt nem ehhez szoktam hozzá


ápr. 24. 23:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%

Válasz: nem.

Ez egy természetes folyamat.

ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem
ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szimpla biokémia, és hormonális mechanizmus. Van akinek, akkor is áll, ha közelébe sincs nő. Tehát a valódi vágy az a cselekedetekben manifesztálódik.
ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Tutira potencianövelőt szed és attól áll a pöcse nem tőled!
ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4: attól nem fog állni, csak ha szexelni akar.
ápr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Azért fura. Néha nyilván van, hogy valakinek spontán merevedése van de azt nem tudom elképzelni, hogy rendszeressen szexuális ingernélkül (akárcsak gondolatba ) felálljon.

Szóval normál esetben a merevedést valami kiváltja.

Nem tudok másra gondolni, mint hogy ténylegesen nem akar szexelni, de azért gondolatban mégis azzal foglalkozik.

ápr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 October15 ***** válasza:
Nem tudom hogy az ágyban csak úgy mitől tud felállni neki, de pl. jó kis DKV a 200 éves buszaival úgy kiveri a farkad hogy el sem hiszed ha akarod ha nem... XD
ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még úgy is kivánom hogy nem áll
ápr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából az ilyen tényleg ritka, 10 esetből 8-9x van valami. Este beszélgettem privátban valakivel ezzel kapcsolatban, és akkor kezdtem gondolkozni. Ilyenkor amikor úgymond visszautasít, általában délutános volt, és későn esik haza fáradtan. Ilyenkor, még ha áll is neki, elmondja, hogy most aludni akar, nem kívánja stb, aztán kb 1 percen belül alszik is.

Ezt pedig már többször megfigyeltem, hogy ha ő itthon van, én hazajövök munkából, meglátom ő, tök örülök neki, köszönök, mosolygok, puszi meg ilyenek, és már áll neki :D pedig lassan 2 éve vagyunk együtt.

De ezt tényleg nem értem, hogy ha ennyire fáradt, akkor miért áll neki? Jó igaz, nem olyan kemény neki, mint amikor tényleg akarja, de akkor is áll neki.

ápr. 25. 06:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Már sajna 50 éves vagyok és sokszor van merevedésem de sose utasítom vissza a párom mégha csak pár percünk van akkor is !
ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!