Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem ra a pasit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra a pasit a szexre?

Figyelt kérdés

Na szóval 19 éves vagyok.és jelenleg nem akarok kapcsolatot.de van egy srác akivel el tudnám képzelni az egy élyszakát.meg soha nem volt.ismerem a srácot mar 5 éve.zoktunk is beszélni.és azt kell tudni.hogy ő vele vesztettem el a szűzeségemet.3 éve.akkoriba összejártunk bulikba.1 baráti társaságba voltunk.és a lényeg hpgy akkoriban megbeszéltünk hogy barátság extrákkal.csak sajnos ő utánna ki ment németországba lakni.fél évente jár haza.időközbe lett pasim akivel 2 évig együtt voltam.akkor igye azért nem találkoztam a sráccal.viszont most ninsc 1 éve senkim.és most haza jött 1 hétre most vasárnak megy vissza.tegnap elött rám irt.csak beszélgettünk.akkor megbeszéltük hogy majd még beszélünk.vagyis azt irta hogy rajtam múlik hogy beszélünk.tegnap nem irt.De ma

én rá irtam.megint jol elbeszélgettünk.de én szeretnék vele egy élyszakát.csak nem tudom hogyan térjek rá.nem akarom zaklatni.bár látszolag nem zavarja hogy irok neki.meg jól elbeszelgetünk.csak félek rá kerdezni vagy nem tudom hogy vegyem rá.


ápr. 25. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán kérdezd meg. Mit szólna hozzá.
ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, nincs mit bonyolítani, tehát egy újrajátszás a régi idők emlékére?

Ha nem érti, akkor nyersen céltudatosan, csak annyit, hogy figyelj, nincs senkim, dugunk?

ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Inkább élőben próbáld rávezetni, ha írsz elmehet tőle a kedve, borzalmas, szörnyű ránézni erre a szövegre.
ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Elég ha írsz egy privit.


:))

ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orálisan! Beszélgetésnek hívják! Nem értem! Ha korábban már szexeltetek akkor ez most miért jelent problémát?
ápr. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Csodálkozok hogy senki nem akadt ki az "élyszaka" kifejezésen. Engem ott elvesztett ez a kérdés xD
ápr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te csaj vagy, nem kell túlgondolnod. Egy pasi nem fog elhajtani egy nőt amiatt, mert túl közvetlen. Sőt, a pasik a szóból értenek. Magyarul egészen konkrétan mondd meg neki, hogy még mielőtt elutazik, lenyomhatnátok pár menetet.
ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Téged hogy lehet rávenni, hogy tanulj meg írni?
ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem olyat keresel, aki nem utazik el és sűrűbben elérhető?
ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
#6, ha még csak ennyi lenne :)) de azért a f.szt szeretné, a jelek szerint jobban, mint az iskolát...
ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!