Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok egy ilyen helyzetben, ez nem kamu kérlek ne offoljatok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akire hajtok már elég régóta, legjobb nő akit láttam, 10/10-es, épp ezért van még kb 3 másik pasi is akihez járogat, flörtöl stb.

Tegnap megbeszéltük hogy átjön mert üres volt az albi, lakótárs hazament hétvégére. Végül lemondta, hogy valami buliba megy a barátnőjével, majd máskor.

Persze hajnal 1kor felhv, hogy a ház előtt vár most szállt ki a taxiból és feljönne.

Beengedtem de már akkor látszott hogy be van állva.

Mondtam hogy menjen be a szobámba, én addig viszek neki vizet meg fürdőbe mentem.

5 perc sem telt , mire beértem már az ágyon feküdt, fehérneműben, melltartó, tanga... rögtön ugrottam a helyzetre, de ekkor ért a baromi nagy arcon csapás.

Csók, simogatás, markolja a farkamat stb én lenyúltam és éreztem hogy baromi nedves már tangán keresztül is. Gondoltam kinyalom ezért elkezdtem lefelé araszolni, de megállított és azt mondta hogy azt most inkább ne. nEm értettem miért szóval nem érdekelt , mentem tovább. lerángattam róla a tangát és akkor láttam, hogy láthatóan szét van dugva a puncija, és folyik belőle egy másik pasi cucca.

Konkrétan kiakadtam és durván kérdőre vontam hogy mégis ez mi a f@sz, hogy képzeli hogy idejön miután megbaszta valaki más és még benne van az anyag, egyáltalán mit vár tőlem.

Ő csak annyit mondott hogy örüljek hogy itt van, és ha nem akarom megbaszni akkor el is mehet, ha viszont igen akkor ne finnyáskodjak. Végül magához húzott, a lábaival átkulcsolt.. a többit el tudjátok képzelni.

reggelig maradt aztán elment, alig beszéltünk 2 mondatot. Azóta tökre gyötör az egész helyzet, kivagyok.

19F


ápr. 26. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Te szegényke. Mindjárt megsajnállak...
ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Megesik az ilyen. 1-2 éve velem is megtörtént, hogy 2 pasit tartottam egymás mellett, néha előfordult hogy szex után átmentem még a másikhoz, de azért full cuccosan nem lett volna pofám. Legalább törölte volna meg magát és menjen pisilni utána. Ez már alázás kicsit.
ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1es, miért vagy farok? ha nem tudsz hozzászólni lehet tovább görgetni.
ápr. 26. 11:21
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudjuk elképzelni. Végül kinyaltad vagy nem??:-)
ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lilluci27 ***** válasza:
74%
Ha te is gumi nélkül voltál vele, akkor szerintem azonnal teszteltesd magad a gyakori nemi betegségekre, ki udja hogy hány emberrel volt már így együtt...
ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

#3

Hiszen hozzászóltam te nyomorék... A vélemény meg szabad. Ha neked nem tetszik az a te bajod.

ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Felzaklatott a dolog ez tök természetes.


Ha segít beszélj erről a dologról olyan emberekkel akikben megbízol, ne csak random emberek véleményére/tanácsaira legyél kíváncsi.


A csajt meg nagyon gyorsan offold, ez egy semmit sem érő k*rva.


Nekem is nagyon elegem van, hogy az emberek azt gondolják bármit megtehetnek. Én szerintem rosszul tetted, hogy hagytad hogy ráderőltesse magát a végén és emiatt gyötör a dolog.

ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
4#es, nem nyaltam ki, magához húzott és beraktam, szex volt.
ápr. 26. 11:29
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Small dick 12cm energy. Különben meg nőjj fel végre. Erkölcs mindenhol csak nyomokban vagy egyáltalán nem lelhető fel. Miért lenne ez másképp a szexben, párkapcsolatban vagy házasságban? Hihetetlen igaz? Mikor felkérdezés van ilyen-olyan megosztó témával kapcsolatban, akkor a többség mossa kezeit. Pl nem beszélnek ki senkit a hátuk mögött, nem csalnak meg másokat. Képmutató a világ, a helyzet ez. Ezt vagy elfogadod vagy nem. Ha felkapargatjuk egy picit a felszínt, akkor mindenkinél lehet találni olyan dolgot ami ellen ő annyira tiltakozik hogy ő még soha nem csinált semmi erkölcsileg kifogásolhatót. Nálam is lehet találni sok mindent ugyanúgy. Hosszúra sikeredett amit írtam, lehet hogy nem a legjobban fogalmaztam de remélem azért a többség számára ez érthető.
ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 GFman ***** válasza:
91%

Ahogy írtad tudtad, hogy másik 3 pasi is képben van nála.Esélyes volt, hogy ha nem veled, akkor majd választ a többiek közül, gondolom ezzel Te is tisztában voltál.A másik dolog, ha Te csak magadnak szeretnéd, mert valamit érzel is iránta, akkor én a helyedben még most elengedném a dolgot.Csak magadat húzod bele egy nagyon rossz dologba amiből sírás lesz!

Gondolom osztozkodni nem szeretnél a másik 3-al, ezért érzed magad szarul, mert nem Te voltál nála a favorit!Mivel az undorod ellenére is megraktad a csajt, azért legbelül szerintem Te is tudod, hogy komoly kapcsolatra nem való, csak kufircolgatni!Szóval, ha rendes lányt szeretnél, akkor ezt hagyd a francba!

ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!