Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőt megerőszakolnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt megerőszakolnak, azért lesz orgazmusa?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 06:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

Sok férfinál elképzelhető a prosztata izgatásával az ejakuláció, de szerintem neked sem lenne orgazmusod ha elkapna egy megtermett búza és megerőszakolna.

Erőszak közben a nők undort, félelmet éreznek, sokszor apatikus (csak legyek túl rajta) állapotba kerülnek. Ugyebár nem jószántából teszi, hanem kényszerből.

ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
Én sem azt mondtam, hogy a nő nem nedvesedik, hiszen az egy önvédelem valóban, hanem hogy orgazmust aligha él át bárki is nemierőszak közben. És erre nem írt egyikőtök sem még bármi meggyőzőt.
ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%
#22 neked kizárólag az a meggyőző válasz ami számodra megerősítés, semmi más. azt se vennéd meggyőzőnek, ha valaki konkrétan leírná hogy vele megtörtént.
ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%

"ha valaki konkrétan leírná hogy vele megtörtént."


Itt valami idióta pasi képes lesz erre is, hogy nőnek adja ki magát, és ír egy ilyen választ.


(NEM a #22 vagyok.)

ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez legfeljebb egy brutálisan szubmisszív nőnél fordulhat elő aki amúgy is vágyott rá, szóval olyan egy millióból egy esetben, a többi 999.999 esetben meg NEM.
ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem, egyszerűen nem akarjátok megérteni. Az orgazmus ebben az esetben nem a vággyal átitatott gyönyör, hanem egyszerűen csak a test válaszreakciója. Ha pedig a lelket mindenképpen bele akarod keverni, akkor igen, akár az orgazmus is lehet védekező mechanizmus.


[link]

ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
35%
A velvet aztán hiteles forrásanyag. :D
ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
40%

Mivel a nők nagyrésze szimplán az aktustól nem is tud elélvezni, így nekem aztán linkelhettek ide bármit.

Meg mondhat bárki bármit, nincs rá bizonyíték.

ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

"Azért szárazon, mindenféle előzetes izgatás nélkül mondjuk rohadt nehéz elképzelni.


De lehet, nekem nem elég élénk a fantáziám."

Kit érdekel a fantáziád! Tapasztalat nélkül írogat ide mindenféle félnótás! Sosem dugtál még egy jót gyorsan mondjuk a Normafán az erdőben? Belül már nedves volt a csaj, egy kicsit így is rá kellett segíteni egy kis nyállal hogy a nagyajkak ne dörzsizzenek? Fél másodperc az egész!


"Mivel a nők nagyrésze szimplán az aktustól nem is tud elélvezni"

Ez meg a másik nagyokos! Fiatalkoromban volt ilyen, igen... de később ha szűz is volt olyannal jöttem össze aki ismerte a testét. Tudod ezért kell megismerni a másikat, erre való a randi! Hogy kiszűrd az olyanokat akik még b.ni sem tudnak! Hát még mást...

ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%

#29

Nő vagyok, én írtam mindkettőt.


30+, ismerem a testem, és szerencsére a párom is.


Tudja, hogy előmelegítetlen sütőben nem sütünk kolbászt.

És ő sem gyorstüzelő, hála az égnek.


Én szeretem kiélvezni a dolgokat, így az ilyen expressz meneteket mindig is hanyagoltam.


(Szexeltem szabadban nem egyszer, de az sem pár perces húzigálás volt.)


Sokszor röhögünk, mikor belegondolunk, hogy mire levetkőzünk, egy 1perces Józsika el is élvezett kb.


Az ilyen beteszem-kiveszem villámmeneteket meghagyjuk azoknak, akiknek ennyi az igénye.


(A kérdésre visszakanyarodva, meg reagálva arra, hogy védekezésképp nedvesedik a hüvely... Ha álmaim pasija 0 izgatással, de egy vödörnyi síkosítóval a farkán ba$zna meg, akkor sem tudnék szimplán ennyitől elélvezni, ezért totálisan szkeptikus vagyok a nemi erőszak során átélt női orgazmussal kapcsolatosan.)

ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!