Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ezek szerint ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint ennyire elítélendő a szűzesség? Ennyire gáz, hogy 21 éves lányként még nem voltam senkivel?

Figyelt kérdés

Ez egy fajta ''rant'' lesz, mert tudom, hogy a társadalom elítéli a hozzám hasonlókat.


Tehát röviden magamról: 21 éves lány vagyok és sok mindenemmel nagyon elégedetlen vagyok és rengeteg gátlásom van és ezért nem merek lefeküdni senkivel. Továbbá hirsutismusban szenvedem és ennek hála minden nap borotválnom kell az egész testem, de ez kiütésekhez vezet, mert a bőröm nagyon érzékeny. Annyira zavarnak a gátlásaim, hogy már öngyilkos is próbáltam lenni.


Egyszer a redditen posztoltam egy képet magamról a sminkes subredditen és erre rám írt egy velem egykorú amerikai srác, hogy chatelni szeretne velem. Én hülye, mit sem gondolva, belementem. Beszélgettünk és elég jól ki is jöttünk egymással és aztán megkérdezte,hogy nem-e lenne kedvem videóhívásozni. Én vonakodva belementem. Alig 5 percet beszéltünk és már arra akart megkérni, hogy pólómat vessem le. Én nemet mondtam, de a srác tovább mondta, hogy vegyem le. Én ekkor megmondtam neki, hogy én nem erre számítottam. Azt hittem, hogy csak beszélgetni fogunk és, hogy én gátlásos vagyok és, hogy ilyesmit én még nem csináltam, meg hogy szűz is vagyok és erre letette. Majd jött az üzenet redditen, hogy én egy beteg liba vagyok. Mi az,hogy 21 évesen még nem b@sztam, stb. Blokkoltam a srácot.


Aztán nem régiben az ex legjobb barátnőmnek elmondtam azt, hogy szűz vagyok, mert nagyon faggatózott, hogy nekem miért nincs barátom meg stb. Persze a gátlásaimról is beszéltem neki. Még a hirsutisomról is, amit titokban igyekszem tartani mindenkitől,akitől lehet,mert rohadtul szégyenlem. Erre szétkürtölt a barátai és a barátnői között mindent, amit neki bizalommal elmondtam és nem szép dolgokat mondott a szűzességem kapcsán és a gátlásaim kapcsán. Ezeket mind mástól hallottam vissza.


És még történt velem egysmás, de mindegy. Nem fogom az összes esetet itt felvezetni.


Nem értem a szűzességben mi a gáz?


Kedves emberek, akik az önértéketeket ahoz kötitek, hogy hány nőben jártatok vagy,hogy hány férfi járt benneteket és azokat, akik szűzek elítélítek, emlékesztetni szeretnélek titeket arra, hogy ez a hú de frappáns ''teljesítmény'' rohadtul nem fog megmenteni attól, hogy úgy végezzétek mint akik még nem voltak senkivel: Kukac kajaként elhantolva.


Rant over.


ápr. 27. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy is szégyen! Nincs erre trend, vagy is van de az botrányos hogy már 14 évesen túl vannak rajta. Nem vagy lekésve semmiről, de a legszebb éveid éled, s ezt ki kellene használd!
ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a világ ilyen. Akik úgy gondolkodnak, ahogy leírtad, figyelmenk kívül kellene hagynod és leráznod őket. Vannak fiúk, akik hasonlóan szemlélik a lányokat, mint az az usás, na őket hagyd figyelmen kívül, és ha közelítenek hozzád, rázd le őket könnyedén.
ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
2, az a baj, hogy nincs homlokukra írva.
ápr. 27. 20:31
 4/64 anonim ***** válasza:
78%

Nem a szüzesség a probléma, hanem az ezer gátlás, ami neked van.

Ezeken dolgozz.

ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
91%
3. Nem baj. Alapból tudod, hogy az emberek egy nagy része ilyen, és számíts erre. ha kiderül, akkor pedig rázd le őket. :) Sajnos sok más nőnek is ez a rémálma, ami neked és nehezen találnak normális férfit.
ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 Paul Atreides ***** válasza:
90%
Azaz igazság, hogy senkire sem tartozik a szüzességed. Totális magánügy és semmilyen szinten nem is probléma.
ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem miért lenne gáz. Ezekben az esetekben csak az derült ki, hogy milyen szar emberek is voltak ezek a barátok.
ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szinten hirstuiznusban szenvedő nőként mondom, hogy ne borotválkozz, hanem menj el gyantáztatni kozmetikushoz. Az legalább 1 hónapig kitart.

Másik, hogy ez hormonális betegség általában, ennek is kezdj el utánajárni. Nekem életmód váltással meg vitaminokkal rengeteget javultak a tüneteim. Ma már elég 1,5 - 2 havonta gyantaztatni, és elképesztő mennyivel kevesebb szőr van így több év következetes gyantazas és életmód után rajtam.

Ha szeretnéd írj nyugodtan elmondom szívesen merre érdemes ezekkel indulnod.

Az, hogy szűz vagy meg nem szégyen, ez nem verseny. :) Előbb legyél rendbe magaddal kívül belül és akkor menni fog minden, a párkeresés is.

ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
68%

Hülyeség! Mi az hogy elitélendő? Mindenki volt már szűz! Lányok is, pasik is.

Én még nem felejtettem el, hogy valamikor én is voltam tétova kezdő. És akkor pasiként szeretek tanító bácsi lenni. És akkor én is elitélendő vagyok?

ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
78%
Én 22 évesen szexeltem először az akkor 21 éves barátnőmmel, akinek szintén az volt az első. Már rég nem vagyunk együtt, azóta neki férje és gyerekei vannak, boldog életet él. Nem múlik ezen semmi.
ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!