Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi azt mondja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja nem akkor kihasználni, az csak kifogás igaz?

Figyelt kérdés

Több éve ismerjük egymást, anno jártunk is, tiniszerelem volt.

Azóta hol ritkábban, hol gyakrabban beszélünk, most jelenleg elég instabil érzelmi állapotban vagyok. Nincs senkink, ezért pár hetente együtt töltjük a hétvégét. Ilyenkor esténként van simogatás, orál vagy kézzel kényeztetés. Sokat beszélünk a szexről a hétköznapokban. Mêgis ha oda jutunk, akkor csak ennyi történik. Mondtam neki, hogy szeretném magamat nőnek érezni, tehát kezdeményezze a dolgot. Azt mondta nem szerette volna kihasználni a helyzetet. Már másodszorra van ez.

Ha undorodna tőlem, akkor más se lenne, ezt ő is megmondta amikor ezt megkérdeztem.

Nagyon visszahúzódó az ágyban, ami azért meglep, mert ő kezdeményezi többi dolgot, viszont nem szeretnék rámászni sem.


ápr. 28. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mássz rá, akkor kiderült, mit akar.
ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyikünk sem akar komoly kapcsolatot a másikkal.

Végül rákérdeztem nála, hisz az a legtisztább. Neki több előjátékra van szüksége, nekem pedig az már túl sok, így elkezdek aggódni és elmegy a kedvem.

ápr. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!