Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik-e annál nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e annál nagyobb élvezet, mintsem egy még szűz lányt bevezetni a szexualitás rejtelmeibe?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Számomra 29 évesen kifejezetten nyűg lenne egy szűz csaj.
ápr. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Istvan485 ***** válasza:
0%
Nekem is rajta van a bakancs listamom de meg én sem találtam !!!
ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig pozitív volt akikkel együtt voltam, lelkesek kíváncsiak nyitottak voltak, igaz szex része döcögős, de ez ilyen.
ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Számomra is ez a legvonzóbb, ami a szexet illeti, de csak egyfajta szempontból, mert én csak egynek szeretném "elvenni", akit igazán szeretek. :)


Akik többszörösen tanítóbácsik akarnak lenni:

Ez nagyon beteges, mert csak a mocskod akarod beletörölni egy újabb és újabb tiszta "rongyba".


27F (szűz)

máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Létezik igen. Dugtam én már pár szűzlányt, mindegy volt nekem, hogy az vagy nem... Az élvezeten nem dobott semmit. Inkább negatív értelemben mert tapasztalatlan volt. Nekem meg türelmesnek kellett lennem.
máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!