Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ez szex kozben?L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez szex kozben?L

Figyelt kérdés

Miota uj parom van (1 eve) valami megvaltozott bennem. Alig kivanom a szexet, ha van is kb halalra unom magam es nem elvezem egyaltalan. Van orgazmusom ha csinalom kozben magamnak, de ettol meg az egesz szex egy nagy nulla nekem. Arra gondolok elvezzen mar el. ha kozeledik felem csak azert nem utasitom el nehogy az legyen keves a szex. Nem vagyom arra se, hogy kenyeztessen.


Azelott az exemmel szinte mindig elveztem a szexet, nagyon vagytam ra, at tudtam magam adni az egesznek. De igazabol az osszes exemmel jo volt.


Talan az zavar, hogy az uj parom olyan, hogy mindig ugyanazokban a pozokban csinalja meg ilyen extra gyorsan mozog, abbol alig erzek valamit, nem birja lassan csinalni. Alig nez ram csak vereti, 15-25 percig en meg mar imadkozok legyen vege.


Nem tudom amugy rendesen kommunikalni fele, hogy mire vagyom csak annyit, hogy legyen lassabb. De akkor meg oldalra fekszik, felig ram teszi a sulyat azt ugy nyomatja ami halal unalmas, hogy mindig igy maskepp nem. De abba is belegyorsit es felcseszi az agyam vele, hogy folyton mondani kell neki, aztan mar nem erdekel…

Meg mit mondjak neki, hogy bezzeg exem minden szexnel ugy nezett ram, mint egy adonisz, brutalisan elvezte es rohadt jo volt vele?


Azon agyalok lehet aszexualis vagyok csak nem tudtam rola eddig.


máj. 3. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kapcsolatra minek pazarolni az időt?
máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem te az a fajta nő vagy akinek 10-ből 10x fáj a feje. Jó gyász lehetsz...
máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, szerintem nem vagy aszexuális, csak valahogy nem a megfelelő pasi mellett vagy. Tudom, nehéz erről beszélni, de valahogy szóba kellene hoznod a dolgot. Nem akarok én senkit leszólni, nem én vagyok a legtökéletesebb férfi a világon, de a páromra, a partneremre figyelek, és ha esetleg nem mer valamit mondani, én kérdezek rá, hogy jó e úgy, vagy változtassunk valamin. Elvégre a szexuális együttlét az egyik legintimebb dolog, ha ott elhallgatások vannak, már rég rossz.
máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs meg az a bizonyos "kémia", amit senki nem tud megmagyarázni, de mindenki tudja, hogy miről van szó.
máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha másokkal jó volt, akkor miért lennél aszexuális? Nem vagy az, béna ez a pasi, keress másikat!
máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell egy társ neki meg kell egy lyuk. Jól van ez így. 😎
máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem jó ! Nincs mit firtatni ezen a kerdés inkább az meddig birod így?
máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján a jelenlegi párod béna az ágyban, ami sajnálatos, reméljük jobb lesz.
máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!