Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra mitől jó nő egy jó nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mitől jó nő egy jó nő?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le kérlek, külső és belső tulajdonságokat egyaránt.
máj. 3. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Vannak nők és vannak picsák. A nőkkel semmi baj nincs...
máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy a külső és a belső összhangban van, és érzelmes, és intelligens.
máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
#2 az érzelmes alatt pontosan milyet értesz? Mondj példákat, hogy milyen tettektől érzel valakit érzelmesnek.
máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Ezt egyszer valahol már leírtam. Most egy rövid és morcosabb kivonat következik , a teljesség igénye nélkül


1) emberhez méltó módon bánik a testévek (tisztálkodik rendesen, nem égeti szét a bőrét UV-val, nem hízik el, sportol néha)

2) Ha egészségügyi probléma gyanúja merül fel, elmegy orvoshoz. Nem herpeszes, nem gombás, nem büdös a puncija, nem hord tangát és műszálas bugyit sem

3) Műszarok helyett az autentikus dolgokat tartja szépnek. Nem sminkel túlzottan, nem mű rajta semmi

4) Nem játsza meg magát

5) Kezdeményez, aktív és proaktiv

6) Természetesen viselkedik pucéran is. Ha mégsem megy, legalább igyekszik

7) Megfelelő nyitottsággal kommunikál

8) Vágy miatt csinál amit tesz, és nem kotelezettség tudatból/hálából

máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Legyen benne általános szeretet és empátia az emberek felé, törődő jellem, ami megmutatkozhat akár a foglalkozásában (óvodai, bölcsödei állás, egészségügyi dolgozó, állatorvos, egyebek), vagy abban, ahogyan az állatokkal alapvetően mindenkor bánik, legyen művelődésre igényes, intellektuális személyiség, törődjön a szépségével, de élje meg azt természetesen, tehát öltözködjön választékosan és stílusosan, adjon a külső megjelenésére és a személyes higiéniájára (hajápolás, szőrtelenítés, fogak, körmök egészsége, a bőre állapota), viszont mindezt akár teljesen smink, gélköröm, ékszer, és bármiféle egyéb "torzítás" nélkül.

Legyen a végletekig megbízható, ami úgy a szavahihetőségben (ha mond valamit, az úgy fog történi, ha csak rajta múlik), mind pedig a teljes őszinteségében megnyilvánul - nem csupán a párja felé, hanem alapvető tulajdonságaként. Nagyon fontos, hogy sose legyen kérdés a szava hitele.

Mutatkozzon meg benne tényleg az önmaga jogán csak a jóból fakadó önzetlenség, ami sokféle formát öltet, akár viszonzatlan segítőkészségben, akár valamilyen esetenkénti önkéntes szolgálat képében, a lángja éljen benne ennek.

Legyen morális értékrendje, ami akármin alapulhat, de fel lehet rá nézni emiatt - most itt nem akarok mélyebben belemenni, de a húsmentes élettől elkezdve a szelektív hulladékgyűjtésen át a házasságig megőrzött szüzességig tényleg bármi lehet, viszont valami, amit méltatni lehet.

Legyen ízig-vérig erős személyiség, mégis nőies, és ebbe beletartozik, hogy nem fordul érdeklődéssel olyan maszkulin dolgokhoz, mint a fegyverek, küzdősportok, motorsportok, ugyanakkor ön- és céltudatos, magabiztos ember, aki eréjesen kiáll magáért, bárhol le lehet tenni, fel fogja találni magát, és nincs elveszve egyedül sem, bármilyen helyzetbe kerül, el lehet engedni a kezét.

Legyenek céljai az életben, nem karrierizmusról beszélek itt, lehet akár csak annyi is, hogy neki legyen a legszebb bélyeggyűjteménye, vagy épp az anyaságban éli ki magát, de haladjon felé, ne csak keresse magát, sodródva az árral.


Fontos még, hogy olyan alapvető tulajdonságokat hordozzon, mint a teste óvása, azaz nem károsítja önmagát olyan szenvedélyekkel, mint a dohányzás, alkohol, pláne nem drogok, vagy a túlsúly.

Arra nem tértem ki, de most pótlom, hogy ismerje és élje is meg saját szexualitását minden mélységében, ami ugyanúgy hozzátartozik a testi-lelki egészséges állapothoz.


Külsőleg egy kép:

[link]


Bocsánat, hogy ilyen hosszan belemerültem, de egyik sor után jött a másik.

máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Külső: jó lába/lábfeje van.

Belső: határozott, de tud mérsékelt is lenni.

máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van puncija.
máj. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon vékony, és szeresse a f@szt
máj. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy férfinak nem a belső tulajdonságaitól lesz valaki jó nő.

Attól inkább, hogy a külső tulajdonságait képzeletben felruházza olyan belsőkkel, amivel megidealizálja magának a jó nőt.


Jó nő számomra: nőies, anyutest, (nagyobb cicik, igazi fenék, szép arc, legyen rajta egy kis plusz kiló, ne álljanak ki a csontjai.) Szépek a sportos, vékony nők is, de én dugni szeretem a nőt, nem nézegetni, mutogatni.

máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

#5 őszintén, rám egy kivételével minden illik a leírásodból, viszont baromi unszimpatikus stílusod van. Le merném fogadni, hogy az a fajta ember vagy, akire ennek a fele sem illik rá, de a partnerétől elvárja a tökéletességet. Sugárzik az írásodból a “kihaénnem, nekem minden jár” stílus és javaslom ezen dolgozz, mert egy jólelkű önzetlen őszinte visszafogott nőnek így kicsit sem leszel szimpatikus.


Ja és azt főleg ne te akard már eldönteni, hogy a motorozás vagy a küzdősportok férfias vagy nőies dolgok-e. Én abszolút nőies nő vagyok mind külsőre, mind belsőre, vékony sportos formás alkatom van, ápolt, igényes vagyok, járok önkénteskedni, imádom az állatokat van is saját, gyerekeket is szeretem gyengéd vagyok velük stb, mégis pici korom óta imádom a motorokat, most is robogózok és szeretnék majd nagymotorra is jogsit. Egyik unokahúgom szintén nagyon nőies, mégis mérnöki egyetemen kitűnő!! tanuló, fiúk nagy részét is kenterbe veri és mellette versenyszinten thaiboxol. Ha annyira nagy az arcod, hogy emiatt lenéznél egy nőt, akkor minimum csináld utána ezt a szintet :) És sok nő önvédelmi célból küzdősportol, hadd legyen már joguk hozzá.

máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!